ziraat bankası anlaşmalı konut projeleri

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri yazımıza hoşgeldiniz. Yıllar boyunca kira ödemekten usanmış, kira bedelini kredi taksitine yatırarak ev sahibi olmak isteyen kişiler için banka anlaşmalı konut projeleri en iyi fırsatlardan bir tanesi. Proje firmaları ve bankaların iş birliği sayesinde bireysel konut kredisi başvurularına kıyasla daha düşük faiz oranları ve daha uzun ödeme vadesi gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Niğde, Nevşehir, Manisa ve Bursa illerinde inşaatı süren projelerden daire sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bankaların sunduğu krediler arasında konut, araç ve genel ihtiyaç destek kredisi olarak farklı amaçlarda başvuru yapılabiliyor. Bunlar arasında en çok tercih edilen ve uzun sürede karlı bir yatırıma dönüşen kredi tipi konut kredileri oluyor. Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri sayesinde diğer bankalardan daha düşük faiz oranı ve uzun süreli ödeme seçeneklerini kullanabiliyorsunuz.

Türkiye’nin önde gelen inşaat proje firmalarından Sur Yapı, Rast İnşaat, Evak İnşaat, Aydınlar İnşaat, Kiptaş İnşaat gibi daha birçok firmanın imza attığı projeler arasından beklentinize uygun olanı seçebilirsiniz.

En İyi Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Manisa illerinde bazıları tamamlanmış bazılarıysa hala inşaat sürecinde olan projeler. Sur Yap, Kiptaş, Teknik Yapı, Rast İnşaat, Ayrancılar, Evak İnşaat gibi daha birçok inşaat firması bu şehirlerde birbirinden güzel projelere imza atıyor.

Öncelikle ödeme kolaylığından bahsetsek de iyi bir konut projesinin sahip olması gereken başka özellikler de bulunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin uygun ödeme koşullarının yanında iyi bir projede aradıkları özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Depreme dayanıklı ve yeni teknolojilerle donatılmış,
 • Konumuyla hem huzurlu hem şehir merkezine kolay ulaşım sağlayabilen,
 • Alışveriş merkezi, spor salonu, yüzme havuzu gibi imkanlara sahip,
 • Projenin belirtildiği süre içinde teslim edilmesi,
 • Proje başlangıcında vaat edilen her şeyin yerine getirilmesi.

Vakıfbank Anlaşmalı Ucuz Konut Projeleri

Bankalar ve inşaat firmaları arasında uygun ödeme yöntemlerini temel alan kredi seçeneklerinin yanında bir de uygun fiyata ev sahibi olmak özellikle ucuz konut projelerinin hızla tükenmesine yol açıyor. Özellikle İstanbul ve İzmir gibi hareketli şehirlerin yeni gelişen bölgelerinde, karmaşadan uzak, konforun içinde yaşama hayaline sahip olanlar için Vakıfbank anlaşmalı ucuz konut projelerinden bahsedeceğiz. Emlak endeksine göre uygun fiyatlı ev sahibi olmanızı sağlayacak bu projeler için acele etmeniz gerekebilir.

Uplife Kadıköy -İstanbul

Teknik Yapı İnşaat’ın Kadıköy’de yükselen projesi 21 ve 22 katlı kuleleri, İstanbul’un en güzel yerinde konumlanması, ulaşım kolaylığı ve lüks daire tasarımları ile İstanbul’da Vakıfbank anlaşmalı en iyi konut projelerinden bir tanesi olmaya aday.

 • Daire özellikleri: Açık ve kapalı havuz, otopark, fitness salonu gibi otel konforundaki imkanlara sahip olan bu sitede 58 metrekarelik 1+1 daireler, 87 metrekarelik 2+1 daireler ve 129 metrekarelik 3+1 daireler satışa sunuluyor.
 • Fiyatlar: 1+1 evler 660 bin TL’den, 2+1 evler 1 milyon 700 bin TL’den ve 3+1 evler 1 milyon 680 bin TL’den fiyatlarla satışa sunuluyor.
 • Kadıköy’ün kalbindeki bu projeye ait örnek daireleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

Folkart Yaka Evleri -- İzmir

folkart yaka evleri

İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Karşıyaka’da, merkezi konumda yükselen modern tasarıma sahip 3 blok, 130 daireli Folkart imzalı Yaka Evleri ev sahiplerine teslim edilmeye hazırlanıyor. Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri arasındaki en iyi ve uygun fiyatlı projelerden bir tanesi olan Folkart Yaka Evleri sahiplerine Mayıs ayı içinde teslim edilmeye başlayacak.

 • Daire özellikleri: Proje, 69 metrekarelik 1+1 daireler, 86 – 110 metrekare 2+1 daireler ve 123 – 134 metrekare genişlikte 3+1 dairelerden oluşuyor.
 • Konum: Çevreyoluna, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda bulunan, şehrin her yerine kolay ulaşım imkanı sunan proje Karşıyaka, Soğukkuyu semtinde yer alıyor.
 • Fiyatlar: Folkart Yaka Evleri’nde 1+1 daireler 399 bin TL’dan, 2+1 daireler 514 bin TL ile 600 bin TL arasında, 3+1 daireler 660 bin TL ile 705 bin TL arasında fiyatlandırılıyor.
 • Vakıfbank’ın ayrıcalıklı ödeme planlarıyla verdiği konut kredisiyle sahip olabileceğiniz konut projelerinin hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Anlaşmalı Pahalı Konut Projeleri

Aşağıda sizler için seçtiğimiz Vakıfbank anlaşmalı pahalı konut projelerini bulabilirsiniz:

Sur Yapı Marka Rezidans – Bursa

Vakıfbank anlaşmalı pahalı konut projeleri arasında 615 bin TL’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan rezidans daireler Sur Yapı’nın Marka Rezidans projesine ait.

 • Daire özellikleri: 1+1’den 4+1’e kadar seçenekleri bulunan dairelerin boyutları 63 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor.
 • Konum: Uludağ manzarası ve şehir merkezine kolay ulaşım imkanı sunmasıyla Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri arasındaki pahalı seçeneklerden bir tanesi.
 • Fiyatlar: 1+1 daireler 615 bin TL’dan başlarken 4+1 daireler 2 milyon 254 bin TL’ye kadar çıkıyor. Tamamlanan bu projenin konut satışları hala devam ediyor.
 • Sur Yapı Marka Rezidans hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ağaoğlu Çekmeköy Park -- İstanbul

İnşaat sektörünün öncüsü haline gelen Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi ile İstanbul’un en iyi ve pahalı projelerinden bir tanesi. İstanbul, Çekmeköy’de doğayla iç içe lokasyonu, alışveriş merkezi ve 15 katlı bloklardan oluşan sitede toplam 738 daire sunuyor. Satışı devam eden ve 2021 ilk çeyreğinde tamamlanması beklenen projede fiyatlar 763 bin TL ile 3,5 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor.

 • Daire özellikleri: Projedeki 1+1 daireler 80 -120 metrekare, 2+1 daireler 117 – 164 metrekare, 3+1 daireler 167 -- 186 metrekare ve 4+1 daireler 250 -- 266 metrekare büyüklüğe sahip.
 • Konum: Mehmet Akif, Çekmeköy, İstanbul
 • Fiyatlar: Ağaoğlu Çekmeköy Park 1+1 daireleri 878 bin TL ile 1 milyon TL arasında fiyatlanırken, 2+1 daireler 1 milyon 800 TL’ya kadar, 3+1 daireler 2 milyon 220 bin TL’ya kadar ve 4+1 daireler 3 milyon 500 bin TL’ya kadar ulaşan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 • Vakıfbank anlaşmalı konut projelerinden bir tanesi olan ve proje başlangıcından bu yana %54 değer kazanan Ağaoğlu Çekmeköy Park Projesi’nde cazip kredi ve ödeme imkanlarından faydalanarak daire sahibi olabilirsiniz.

Konut Projelerinde Banka Kredisi Kullanılıyor mu?

Konut projelerinde banka kredisi hem kamu hem de özel bankalar tarafından sunulan bir hizmettir. Her bankanın faiz oranları ve vade seçenekleri farklı olduğu için bütçenize en uygun olanı bulmak üzere detaylı bir araştırma yapmanız gerekir.

Bankaların anlaşmalı projeler için sunduğu kredi geri ödeme seçenekleri yanında satın almayı düşündüğünüz herhangi bir ev için de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu durumda krediyi geri ödeme bedeliniz ve faiz oranı anlaşmalı olanların yanında daha az cazip kalacaktır. Tabi ki bu kişinin bütçesi ve beklentisini karşılayan satın almayı planladığı konuta göre değişiklik gösterir.

Vakıfbank anlaşmalı projeler konut kredisi için ön başvuru yapmak isterseniz internet adresinden alabileceğiniz gibi Vakıfbank Çağrı Merkezi 444 0 724 numarasını arayarak sırasıyla 5 numaralı başvuru menüsü ve 2 numaralı kredi seçeneği ve 1 numaralı konut kredisi başvurusunu tuşlayabilirsiniz.

Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vakıfbank anlaşmalı konut projesi alırken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında kredi şartları (geri ödeme, faiz, peşinat…) ve satın alınması planlanan evin doğru seçilmesi (lokasyon, büyüklük, ulaşım, imkanlar…) geliyor.

 • Doğru Konut Seçimi
 • Ev satın almak isteyen herkes belli kriterlere göre araştırma yapmalıdır. Anlaşmalı proje firmaları uygun koşullarda kredi kullanmanızı sağlarken beklentinize uygun konut tipine sahip olmayabilir. Siz 3+1 istiyorken projede 1+1 veya 2+1 daireler olabilir. Bu durumda eğer yatırım amaçlı düşünmüyorsanız sırf anlaşmalı projelerin konut kredisi avantajlarından faydalanmak için başvuru yapmamalısınız.
 • Bulundukları şehirlere göre bazı projeler şehrin en güzel, hareketli yerinde eski binaların kentsel dönüşümü ile yükselirken, bazılarıysa şehrin dışında ve gelişmekte olan bölgelerde yer alıyor. Bu durumda ulaşım ve çevredeki market, hastane, toplu taşıma gibi imkanları göz önünde bulundurup, ona göre seçim yapmak gerekiyor.
 • İnşaatı süren anlaşmalı bir projenin bitiş süresi de alacağınız daire için önem teşkil ediyor. Bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkınca proje belirlenen tarihte teslim edilemiyor. Bu gibi durumlar yaşamamak için proje sahibi firmanın önceki projelerini araştırmak çok önemli.
 • Kredi Şartları
 • Konut kredisi anlaşmalı ve bireysel olmak üzere farklı vadeler ve faiz oranlarıyla sunulduğu için size en uygun olan hakkında detaylı bilgiyi bankalardan alabiliyorsunuz. Bazı bankalarda faiz oranı %0,79 iken bireysel konut kredisi başvurularında bu oran %0,94’e kadar çıkabiliyor. Vakıfbank avantajlı konut kredileri için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Konut kredi başvurusunda istenen belgeler ve yapılması gereken işlemler de kişiye göre değişiyor. Tüzel kişi, iş ortağı, bireysel başvuru, maaşlı çalışan gibi farklı statülere sahip kişilerin başvuru esnasında bankaya sunması gereken evraklar farklılaşabiliyor.
 • Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri sayesinde uygun fiyatlarla şehrinizin öne çıkan yapılarından konut sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çünkü proje bitiminde, inşaat süresinde satın alınan dairelerin değeri katlanarak ev sahiplerine yatırım aracı olarak da büyük fayda sağlıyor. Yeni projelerden konut kredisi almanın yepyeni, sıfır ve yeni deprem yönetmeliklerine tamamen uyum sağlıyor olması da konut kredisinde anlaşmalı projelere mi yoksa bireysel başvurulara mı karar verirken göz önünde bulundurması gereken önemli bir husustur.

  Diğer içerikler:
 • Ziraat bankası anlaşmalı konut projeleri

Vakıfbank Anlaşmalı konut projelerinde kullanılan kredinin vade süresi ne kadar?

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri vade süresi farklı ödeme şekillerinde 180 aya kadar çıkabiliyor. 3 aydan 180 aya kadar ödeme imkanı veren konut kredisi limitleri ise 10 bin TL ile 1 milyon 500 TL arasında.

Vakıfbank Anlaşmalı konut projeleri faiz oranı nedir?

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri faiz oranı 1 milyon TL’ya kadar kredi bedeli için %0,79 1 milyon ile 1 milyon 500 bin TL arasında kredi bedeli için %0,93 şeklindedir.

Vakıfbank Anlaşmalı konut projeleri kredi seçenekleri nelerdir?

Azalan taksitli, periyodik ödemeli, standart ödemeli, artan taksitli, anapara sabit, anapara sonra ve taksitler sonra şeklinde uygun faiz oranının yanında farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Vakıfbank Anlaşmalı konut projeleri hangi şehirlerde geçerli?

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri arasında inşaatı devam eden projeler İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Manisa ve Bursa illerinde bulunuyor.

Vakıfbank Anlaşmalı konut projeleri avantajları nelerdir?

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri;
180 aya kadar uzayan vade,
Bireysel konut kredisine göre daha düşük faiz oranı,
Eşit anaparalı, eşit, azalan veya artan taksitli gibi çeşitli ödeme seçenekleri,
Türkiye’nin önde gelen konut projelerinden sıfır daire sahibi olma imkanı gibi birçok avantaj sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here