Suryapı Konut Projeleri

Sur Yapı konut projeleri yazımıza hoşgeldiniz. Doksanlı yılların başında tasarladığı ilk projelerden itibaren konut sektörünün merkezine yerleşen Sur Yapı, uygarlığı geliştirme vizyonu ile hareket ediyor. Sur Yapı konut projeleri şehir hayatının gerektirdiği tüm ihtiyaçlarını aynı yaşam alanında sağlamakla kalmayıp estetik, konfor ve doğayı da bir araya getiriyor.

Sur Yapı

1992 yılında kurulduğu günden beri çeşitli sektörlerde lider konumunda faaliyet gösteren Sur Yapı başta konut projeleri olmak üzere AVM, ofis, marina, endüstriyel projelerinin yapımı üretimi ve kiralanmasında rol almakta. Misyonunu modern toplumun ideal koşulları içerisinde yaşanabilecek tasarımlar gerçekleştirmek olarak belirlemiş Sur Yapı aynı zamanda mükemmeliyetçilik, yenilikçilik ve şeffaflık ilkeleri ile de gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyetini önde tutan başlıca firmalardan.

Sur Yapı Konut Projeleri

Sur Yapı ilgi birikimi, deneyimi ve yenilikçi teknolojileri ile en kısa süre içerisinde ideal bütçenizi göz önünde bulundurarak karma projeler inşa ediyor. İstanbul ve

Bursa’da yapılan 25’ten fazla konut projesinin yanı sıra Sur Yapı, ulusal ve uluslararası birçok şirketin yönetim merkezlerinin yapımını da gerçekleştiriyor. İstanbul’da Axis Kağıthane AVM, Ümraniye Metrogarden AVM, Axis İstanbul AVM ve Bursa Nilüfer’de Sur Yapı Marka AVM’nin projeleri ve inşaları da Sur Yapı’ya ait.

Ayrıca Antalya’da gerçekleştirilen ve Türkiye’nin en büyük ve örnek kentsel dönüşüm projesi ile Sur Yapı’nın çalışmalarının sonucunda 1,3 milyon metrekare büyüklüğündeki arazide yaklaşık 70 bin kişinin yaşayabilecek.

Sur Yapı Satışı Devam Eden Konut Projeleri

Sur Yapı geliştirdiği yeni projelerle ihtiyaca uygun modern yaşam alanları alanlarını en hızlı şekilde inşa ederken kaliteden asla ödün vermiyor. Sur Yapı’nın devam eden konut projeleri arasında başta İstanbul Avrupa ve Anadolu yakaları olmak üzere Antalya’nın Türkiye’nin örnek gösterilen kentsel dönüşüm projesi de yer alıyor.

Sur Yapı Antalya

Akdeniz’in kalbi Antalya, Sur Yapı’nın kentsel dönüşüm projesi ile yeniden hayat buluyor. 1,3 milyon metrekare büyüklüğündeki arazide gerçekleşen Sur Yapı Antalya aynı zamanda Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi. Sur Yapı Antalya konut projesi toplam 19 bin konut, ofis ve dükkan ile 70 bin kişiye yaşam alanı sağlıyor. Toros Dağlarının büyüleyici manzarasına karşı Antalya’nın eşsiz güzelliği göz önünde bulundurularak tasarlanan Sur Yapı Antalya içerisinde yer alan yemyeşil parkları, alışveriş merkezi, hastanesi, eğitim kurumları, restoran ve kafeleri ile de ayrı akıllı şehir olma özelliği yaşıyor. Sağlıktan eğitime, alışverişten yemeğe, banka işlemlerinden spora tüm ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan karşılayabileceğiniz Sur Yapı Antalya modern bir şehirde olması gereken tüm imkanları bir arada sunuyor.

 • Daireler: 47 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 212 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Kerpez, Antalya
 • Sur Yapı Antalya konutlarını ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Excellance Koşuyolu

İstanbul’un göbeğinde Sur Yapı’nın ustalık eseri olarak adlandırdığı Excellence, Anadolu yakasının güzelliklerini lüks ve konfor ile birleştiriyor. Koşuyolu’nun tarihi yarımadaya, Kız Kulesi ve Adalar’a bakan manzarası ile Excellence konutları İstanbul’da yaşamanın ayrıcalığını hissettiriyor. Akıllı ev teknolojisi ile dizayn edilmiş konutların yanı sıra fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, oyun alanları ve parklar, kafe ve mağazalar da Excellence Koşuyolu’nun ayrıcalıklarından sadece birkaçı. Excellence, ayrıca Asya ve Avrupa kıtalarını deniz tabanının altından birleştiren Avrasya Tüneli, E-5 karayolu ulaşımı, metro ve Marmaray gibi toplu ulaşım araçlarına yakınlığı ile de oldukça kolaylık sağlıyor.

 • Daireler: 57 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 387 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Koşuyolu, İstanbul
 • Sur Yapı Excellance Koşuyolu projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Tempo City

Tempo City, İstanbul’un hareketli dinamiği içerisinde Avrupa Yakası’nın merkezinde şehir hayatından vaz geçemeyenler için tasarlanmış. Kağıthane’nin ilk alışveriş merkezi Sur Yapı Axis Kağıthane ile de komşu olan Tempo City, otoban ve toplu ulaşım araçlarına yakınlığı ile de trafik sorununu bir kenara bırakıp rahatça seyahat edebilmenizi sağlayacak. İçerisinde yer alan fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, mağazalar, kafe ve restoranlar ile de Tempo City’nin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

 • Daireler: 61 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1 ve 193 metrekarelik 3+1’e kadar farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Kağıthane, İstanbul
 • Sur Yapı Tempo City konut projelerini ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Şehir Konakları

İstanbul’un kalbinde konak yaşamı konsepti ile geliştirilen Sur Yapı Şehir Konakları konut projesi, Anadolu yakasının hareketliliğini doğayla canlandırıyor. Ümraniye’de Metrogarden AVM ve toplu ulaşım araçlarına iki dakikalık bir yürüme mesafesinde ve Kuzey Marmara-TEM otoyolunun hemen yanında yer alan Şehir Konakları, adı gibi ayrı bir yaşam alanı sunuyor. Modern mimari ile doğallığın bir araya getirilerek tasarlandığı, geçmişte Türk mimarisindeki cumbalı konaklardan ilham alan Şehir Konakları spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, yemyeşil parkları ile yürüme yolları, çocuklara özel oyun alanları ile de ihtiyaçlarınızın tümüne sahip.

 • Daireler: 60 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 269 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Ümraniye, İstanbul
 • Sur Yapı Şehir Konakları’nı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe

Sur Yapı Yeşil Mavi konutları, Maltepe’nin panoramik Boğaz ve Adalar manzarasına karşı bir diğer yanında da Kayışdağı Ormanı’nın yeşilliklerini bir araya getiriyor. Doğanın lüks ve konfor ile iç içe geçtiği Yeşil Mavi Maltepe konutları özellikle evinde huzur arayanlar için tasarlanmış. Geniş teraslı dairelerden bakmaya doyamayacağınız orman ve deniz manzarasının yanı sıra açık ve kapalı yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, yürüyüş yolu, fitness alanı ve peyzaj tasarımı yapılmış teraslar da yer alıyor. Lokasyonu ile Bostancı – Adalar vapur iskelesine ve Bağdat Caddesine sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan Yeşil Mavi Maltepe, sakinlerine şehrin içerisinde kaliteli yaşamın keyfini çıkarmayı vadediyor.

 • Daireler: 19 katlı 4 bloktan oluşan konut projesinde63 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 304 metrekarelik 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulabilirsiniz.
 • Lokasyon: Maltepe, İstanbul
 • Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesini hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Bahçekaya Ispartakule

Bahçekaya konut projesi, İstanbul Avrupa yakasının gelişen ve yeni merkezi haline gelen Ispartakule’de yer alıyor. Avrupa Otoyolu, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul projesi ve Avrupa’nın en büyük sağlık merkezi Sağlık Kent’e olan yakınlığıyla Bahçekaya konutlarının Ispartakule’ye katkıları paha biçilemez olacak. Başta yeşil olmak üzere her bir rengi görebileceğiniz bitkilerle donatılmış Bahçekaya, doğayla iç içe bir hayat sunmasının yanı sıra içerisinde yer alan çarşı ile de tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yere topluyor.

 • Daireler: 52 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 443 metrekarelik 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulabilirsiniz.
 • Lokasyon: Ispartakule, İstanbul
 • Sur Yapı Bahçekaya Ispartakule projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Topkapı Evleri

Sur Yapı Topkapı Evleri, İstanbul’un merkezinde stres ve yorgunluğu bir kenara bırakıp evinizde gerçek konforu bulmayı amaçlıyor. Konseptinde iç bahçe ve avlu, çim alanları, pergola altı dinlenme bölümü, süs havuzları gibi mimari ögelerin ön plana çıktığı Topkapı Evleri açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, çocuk oyun alanı ve kafeleri ile de birinci kalite yaşam standartları sunuyor. Ayrıca metrobüs gibi toplu ulaşım araçları E-5 ve Koç Üniversitesi Hastanesi gibi önemli noktalar da Topkapı Evleri’nin hemen yanında yer alıyor.

 • Daireler: Yükseklikleri 3 ila 11 kat arasında değişen 8 bloktan meydan gelen projede 49 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 455 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri yer alıyor.
 • Lokasyon: Topkapı, İstanbul
 • Sur Yapı Topkapı Evleri konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Sur Yapı Muhit Sancaktepe

Sur Yapı Muhit konut projesi, İstanbul Anadolu yakasının en seçkin bölgelerinden Sancaktepe’nin göbeğinde yer alıyor. TEM Otoyolu, E-5 Karayolu, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne yakınlığı ile İstanbul’un en önemli bağlantı lokasyonlarından birinde yer alan Sur Yapı Muhit, özellikle de trafik probleminden kurtulmak isteyenlerin tercih etmesi gereken konutlardan. Sağladığı ulaşım kolaylıklarının yanı sıra geniş ve peyzaj mimarisi ile dekore edilmiş yeşil aşanları, spor ve spa hizmetleri, kafe ve restoranları ile de modern hayatın tüm gereksinimlerini Muhit Sancaktepe’de bulacaksınız.

 • Daireler: Toplam 7 bloktan meydan gelen projede 60 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 486 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri yer alıyor.
 • Lokasyon: Sancaktepe, İstanbul
 • Sur Yapı Muhit Sancaktepe konutları hakkında detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Sur Yapı Tamamlanmış Projeler

Sur Yapı 1992 yılında hayata geçirdiği ilk konut projesinden günümüze sektörde Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girdi. Yıllardan beri edindiği tecrübesini maksimum hız ve performans ile birleştiren Sur Yapı konut alanında 25’ten fazla tamamlanmış projeye sahip.

Sur Yapı Lavander Sancaktepe

Sur Yapı, İstanbul’un kesişim noktası Avrupa ve Anadolu yakalarının ana ulaşım bölgesi olan Sancaktepe’de modern yapılar ve lavantaların birleşimi ile yeni bir sosyal yaşam alanı oluşturdu. Sur Yapı’nın ödüllü projesi olan Lavander Sancaktepe başta lavantalar olmak üzere farklı bitki çeşitlerinden oluşan devasa bir dinlenme alanının yanı sıra sosyal tesisleri, kafeleri, yüzme havuzu ve spor salonu ve mağazaları ile ayrıcalıklı bir yaşam imkanı sağlıyor.

 • Daireler: Toplam 9 bloktan meydan gelen projede 45 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 195 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire tipleri mevcut.
 • Lokasyon: Sancaktepe, İstanbul
 • Sur Yapı Lavander Sancaktepe konutlarını hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri

İstanbul’un yeni merkezlerinden Sultanbeyli temiz su kaynaklarına yakınlığı, bakir kalmış doğası ve önemli ulaşım hatları ile Sur Yapı Gölbahçe Evleri konut projesi ile önemini daha da arttırdı. Sur Yapı’nın özellikle de geniş aileler için tasarladığı Gölbahçe Evleri, çocuklarının hem şehir hayatına alışıp hem de temiz ve güvenli bir doğa içerisinde büyümesini isteyen ailelerin ilk tercihi. Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TEM Otoyolu, hızlı tren hattı ve Osmangazi Köprüsü bağlantı yoluna oldukça yakın olan lokasyonu ile de Gölbahçe Evleri araç trafiğine takılmadan şehir içi yolculuklarınızın sorunsuz geçmesine imkan tanıyor.

 • Daireler: Toplam 6 bloktan meydan gelen projede 70 metrekarelik 2+1 dairelerden 3+1 ve 282 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire tipleri yer alıyor.
 • Lokasyon: Sultanbeyli, İstanbul
 • Sur Yapı Gölbahçe Evlerini hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı İlkbahar 1. Etap ve 2. Etap Evleri

Sur Yapı İlkbahar konut projesi, Anadolu yakasında doğayı hayatın merkezine alarak modern ve ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturmak amacıyla gerçekleşti. Peyzajı Sultanbeyli’nin doğası korunarak ve özdeşleşerek hazırlanmış olan İlkbahar evleri Anadolu yakasındaki merkezi noktalara kolay ulaşım imkanı sağlamasının yanı sıra birbirinin ışığını kesmeyecek şekilde tasarlanan yatay blok şeklindeki konutları ve gelişmiş sosyal alanları ile de sakinlerine huzur dolu günler vadediyor.

 • Daireler: 51 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 294 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri bulunuyor.
 • Lokasyon: Sultanbeyli, İstanbul
 • Sur Yapı İlkbahar Evleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Mirage Rezidans

Sur Yapı Mirage Rezidans İstanbul’un merkezi ve yeni Maslak olarak adlandırılan Güneşli’de inşa edilen prestijli konut projeleri arasında başı çekiyor. Şehrin göbeğinde doğayla iç içe bir yaşam sunan Mirage Rezidans modern şehir insanının ihtiyaçları doğrultusunda avantajlı konumunun yanı sıra spor salonları, sosyal tesisleri ve peyzaj düzenlemesi ile de birinci sınıf yaşam deneyimi sunuyor.

 • Daireler: 3 blok ve toplam 342 lüks rezidans dairesi ile 58 metrekarelik 1+1 dairelerden 2+1, 3+1 ve 234 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri bulunuyor.
 • Lokasyon: Güneşli, İstanbul
 • Sur Yapı Mirage Rezidans konut projesi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sur Yapı Marka Rezidans

Sur Yapı’nın Bursa Nilüfer’de inşa ettiği ayrı bir yaşam alanı olan Marka Rezidans, şık ve konforlu dairelerinin balkonlarında eşsiz Uludağ manzarasını barındırıyor. Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak tasarlanan Marka Rezidans yaşam alanı içerisindeki tam 250 mağazanın yer aldığı alışveriş merkezi ile de Bursa’nın en değerli lokasyonunda konumlanmış.

 • Daireler: 27 ve 22 katlı iki kulesinde 63 metrekarelik 1+1, 2+1, 3+1 ve 292 metrekarelik 4+1 ev tipine kadar her birinde Uludağ manzarası sunan balkonlu rezidans daireler yer alıyor.
 • Lokasyon: Nilüfer, Bursa
 • Sur Yapı Marka Rezidans konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Vitrin

İstanbul’un göbeğinde, başta Maslak bölgesi olmak üzere iş ve ticaret merkezlerinin yanı başında yer alan Sur Yapı Vitrin konut projesi hem şehrin içerisinde kalıp hem de nefes almak için birebir. 120 dönümlük bir arazide konumlanmış olan Şehir Parkı’na bakan manzaraları dairelerin konforu ve estetiğine ayrı bir boyut kazandırıyor. Yaşam alanının içerisinde yer alan spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve kafeler de İstanbul’un içerisinde ayrı bir şehir oluşturuyor.

 • Daireler: 52 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1 ve 407 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Sultangazi, İstanbul
 • Sur Yapı Vitrin konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Tilia

Sur Yapı Tilia İstanbul’da doğanın içerisinde ve standartların üzerinde yaşam sürmek isteyenler için tasarlanmış. Çekmeköy’ün yemyeşil doğasına dokunulmadan inşa edilen Sur Yapı Tilia projesinin peyzajında da manolyadan erguvana, ıhlamurlardan oya ağaçlarına çeşit çeşit bitki kullanılmış. Lüks dairelerin yanı sıra su temasının hakim olduğu proje de çarşı, spor merkezleri ve Taşdelen Sedir adı verilen huzur bulacağınız bir yaşam alanı da yer alıyor.

 • Daireler: 50 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1 ve 221 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Çekmeköy Taşdelen, İstanbul
 • Sur Yapı Tilia konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Corridor

Sur Yapı Corridor konut projesi İstanbul’un dinamik hayatında koşuşturmalara gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getiriyor. Güneşli’de yeni bir yaşam alanı olarak oluşturulan Sur Yapı Corridor konut projesi özel tasarımlı binaları ve şık peyzajının yanı sıra sosyalleşme alanlarına ağırlık veriyor. İstanbul manzaralı teraslar, yürüyüş parkurları, restoran ve kafeler ile dünyaca ünlü markaların mağazalarının yer aldığı bulvar ile farkını ortaya koyuyor.

 • Daireler: 42 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1 ve 337 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire tipleri yer alıyor.
 • Lokasyon: Güneşli, İstanbul
 • Sur Yapı Corridor konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı İdilia

Sur Yapı tarafından şehirden doğaya konsepti ile tasarlanan İdilia konut projesi, doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan şehir hayatı yaşayabilmeyi vadediyor. Eşsiz peyzajında Sultanbeyli’ye özgü İstanbul çiğdemi bahçelerinin kullanıldığı Sur Yapı İdilia, az katlardan oluşan yatay blokları kullanarak sanki bir Ege şehrinde yaşıyormuşsunuz izlenimi veriyor. Sur Yapı İdilia sakinleri İstanbul çiğdemi bahçelerinin yanı sıra süs havuzları, dinlenme alanı, bisiklet parkurları, spor salonu ve yüzme havuzları ile ayrıcalıklarından faydalanıyor.

 • Daireler: 7 bloktan oluşan proje 47 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1 ve 357 metrekarelik 4+1 ve 7+1 dubleks seçenekleri ile toplam 442 daireye ev sahipliği yapıyor.
 • Lokasyon: Sultanbeyli, İstanbul
 • Sur Yapı İdilia konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Adapark

İstanbul Anadolu yakasının yeni merkezlerinden Sancaktepe’de konumlanan Sur Yapı Adapark konutları, estetik görünümlü yapıları ve ince düşünülmüş detayları ile yaşayanlarını her gün yeniden şaşırtıyor. İstanbullulara huzur ve konforu bir arada yaşatmayı hedefleyen Sur Yapı Adapark lüks daireleri ve Japon bahçe sanatı incelenerek hazırlanmış yemyeşil peyzajı, spor salonu, sauna, yüzme havuzları, sinema, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlarının yanı sıra metro durağına yürüme mesafesinde olan lokasyonu ile de oldukça avantajlı.

 • Daireler: 55 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 284 metrekarelik 5,5+1’e kadar farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Sancaktepe, İstanbul
 • Sur Yapı Adapark konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Metrogarden

İstanbul’da Anadolu yakasının göbeği Ümraniye’de yer alan Sur Yapı Metrogarden projesi sosyal faaliyetlerinden vazgeçemeyip modern ve şık yaşam alanları isteyen İstanbullular için tasarlandı. İçerisinde Anadolu yakasının en büyük alışveriş merkezlerinden Metrogarden AVM’nin de yer aldığı Sur Yapı Metrogarden çoklu yaşam projesinin konut kısmında ise yemyeşil bahçeler, özel spa ve fitness merkezi olan Fitnessgarden, yaz ve kış havuzu, açık hava sineması ve oyun parkları gibi birçok ayrıcalık yer alıyor.

 • Daireler: Toplam 336 konut 57 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1 ve 287 metrekarelik 4+1’e kadar farklı daire tiplerinden meydana geliyor.
 • Lokasyon: Ümraniye, İstanbul
 • Sur Yapı Metrogarden AVM ve konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Exen İstanbul

Exen İstanbul, Anadolu yakasının göbeğinde Ümraniye’de karmaşadan ve çevre kirliliğinden arındırılmış bir yaşam alanı. Projenin gerçekleştiği tam 25 dönümlük bir arazinin yüzde 75’inin yemyeşil bir koru olarak bırakıldığı Exen İstanbul doğal yaşamın tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor. Exen İstanbul projesinin içerisinde yer alan Sur Yapı Exen Çamlıca konutları ise 6 bin metrekarelik bir göl ve koru manzaralı güneşlenme terası ve panoramik İstanbul manzaralı lounge servisi ile birinci sınıf hizmet kalitesini her alanda gösteriyor.

 • Daireler: 36 metrekarelik 1+0’dan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 355 metrekarelik 4.5+1’e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor.
 • Lokasyon: Ümraniye, İstanbul
 • Sur Yapı Exen İstanbul konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Mahalle İstanbul

Sur Yapı, Mahalle İstanbul konut projesi ile özlenilen mahalle kültürünü geri getiriyor. Sancaktepe’nin merkezinde İstanbul’un en modern mahallesinin inşa edildiği Mahalle İstanbul Evleri geleneksel konseptinin içerisinde modern zamanın gereklilikleri ve konforunu da bir arada sunuyor. Başta çocuklarını mahalle kültürü ile güvenli ve donanımlı bir yaşam alanında büyütmek isteyen ailelere hitap eden Mahalle İstanbul Evleri spor imkanları, yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranları ile de sağlıklı yaşamı hayat standardı haline getiriyor.

 • Daireler: 60 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1, 4+1 ve 230 metrekarelik 5+1’e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor.
 • Lokasyon: Sancaktepe, İstanbul
 • Sur Yapı Mahalle İstanbul konut projesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Sur Yapı Dorapark

Sur Yapı’nın 2006 yılında gerçekleştirdiği konut projesi olan Dora Park ileri görüşlü yapısı ile Ümraniye’nin modern mimarili, güvenilir ve konforlu ilk lüks yaşam alanlarından biridir. Bir rezidans ve 5 bloktan meydana gelen Dora Park içerisinde yer alan spor salonu, yürüyüş parkuru, yüzme havuzu, kafe ve restoran avantajlarının yanı sıra toplu ulaşım araçlarına ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne yalnızca birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor.

 • Daireler: 6 blok ile toplam 399 konutun yer aldığı proje 66 metrekarelik 1+1’den 2+1, 3+1, 4+1 ve 330 metrekarelik 5+1’e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor.
 • Lokasyon: Ümraniye, İstanbul
 • Sur Yapı Dora Park konut projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sur Yapı Greenium

Çekmeköy ormanlarında apayrı bir yaşam alanı olan Sur Yapı Greenium, tam 110 bin metrekarelik arsa üzerine 94 adet villa inşa edilerek kuruldu. Greenium Villaları’nın peyzajında Çekmeköy ormanlarının doğası da ilham alınarak defne, ardıç, selvi, çınar, ladin ve sedir ağaçları kullanılmış. Rahatlatıcı orman havası ve manzarasının yanı sıra Sur Yapı Greeniun villaları kreş, güzellik merkezi, spor salonu, market, kafe ve restoran, açık ve kapalı havuz, mini golf tesisi gibi sosyal imkanlarıyla da lüks yaşamın en iddialı konut projelerinden.

 • Daireler: 350 ila 368 metrekare büyüklüğünde toplam 94 villadan oluşuyor.
 • Lokasyon: Çekmeköy, İstanbul
 • Sur Yapı Greenium konut projeleri tanıtım videosunu izlemek ve detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sur Yapı Gelecek Projeler

Sur Yapı yıllardan beridir gelen uygarlıklar yaratma misyonu ile şehirde yaşayan insanın modern, donanımlı ve doğayla iç içe yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor. Sur Yapı’nın inşasını halen devam ettirdiği 4 farklı proje bulunuyor:

 • Sur Yapı İzmir
 • Sur Yapı Sancaktepe – 1
 • Sur Yapı Ümraniye
 • Sur Yapı Sancaktepe – 2

Sur Yapı gelecek konut projelerini incelemek ve detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sur Yapı İletişim

Sur Yapı müşterileri ile ilişkilerini yalnızca iş olarak değil, ev sahibi oldukları ana kadar memnuniyetlerini ön planda tutarak gayrimenkul sektöründe diğer firmalardan sıyrılıyor. Sur Yapı son teknolojiyi takip eden müşteri hizmetleri ile görüntülü görüşme yaparak proje sunumu yaptırabilir, proje lokasyonu hakkında bilgi alabilir, ödeme planlaması, satış ve sözleşme işlemleri yapabilir ya da sanal tur talep edebilirsiniz.

Sur Yapı’nın konut projeleriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için ‘İletişim Sayfası’nda yer alan formu doldurabilir İstanbul’da Altunizade Üsküdar’da yer alan Genel Müdürlük Merkezini ziyaret edip 216 556 0800 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Sur Yapı’nın satışı devam eden projeleri hangileridir?

Sur Yapı Antalya, Excellance Koşuyolu, Tempo City, Şehir Konakları, Yeşil Mavi Maltepe, Bahçekaya Ispartakule, Topkapı Evleri ve Muhit Sancaktepe güncel olarak satışı devam eden projelerdir.

Sur Yapı konut projeleri hangi illerde mevcut?

Sur Yapı İstanbul, Bursa ve Antalya’da konut projelerine sahip.

Sur Yapı konut projelerinin fiyatlarına nereden ulaşabilirim?

Sur Yapı konutlarının fiyatları için projelerin web sayfalarında yer alan ödeme planlarını inceleyebilir ya da 444 5 787 numarasını arayarak çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sur Yapı görüntülü görüşme nedir?

Sur Yapı görüntülü görüşme kanalları üzerinden dilediğiniz konut projesinin sunumu, sanal turu, ödeme planlaması, satış ve sözleşme işlemleri yapılabiliyor.

Sur Yapı konut projeleri dışında başka yapılara sahip mi?

Sur Yapı konut, ofis ve iş merkezlerinin inşaat ve gayrimenkul sektörü olmak üzere AVM ve enerji sektörlerinde de yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here