seba office boulevard

Seba Office Boulevard projesini tanıttığımız yazımıza hoşgeldiniz. Eğer İstanbul gibi devasa bir metropolde yaşıyorsanız, iş yerinizin oturduğunuz konut projesine olan mesafesi ya da ofisinizin sosyal yaşam imkanlarına olan konumu yaşam kalitenizi doğrudan etkileyen bir faktör haline geliyor. Özellikle de kendinize ait bir ofis alanı kiralamanız ya da satın almanız gerekiyorsa bu konuda ciddi anlamda stratejik bir karar vermeniz gerekiyor. İşte İstanbul’un plazalar bölgesi Sarıyer İstanbul bölgesinin en yeşil bölgesi Cendere Yolu’nda yükselen Seba Office Boulevard bir iş gününü en verimli şekilde kullanmak için ideal bir alan vaat ediyor:

Şehrin göbeğinde tertemiz bir Karadeniz esintisi!

Ayazağa mah Cendere Yolu no 13 Sarıyer İstanbul adresinde bulunan Seba Office Boulevard projesi, Maslak ve Ayazağa gibi iş merkezlerinin yanı başında olmasının yanı sıra İstanbul kentinin en önemli ekolojik zenginliklerinden olan Ayazağa Ormanları’nın da kapı komşusu konumunda! Bu özelliği sayesinde Seba Office Boulevard hem kaliteli bir hava solurken hem de eksiksiz bir iş merkezinde verimli ve güvenli şekilde çalışma imkanı sunuyor. 27 yıldır İstanbul’da birçok prestijli yapıya imza atan firma Seba İnşaat tarafından yürütülen bu ultra lüks ve akıllı ofis kompleksi özellikle hukuk büroları, özel doktor muayenehaneleri, mimarlık ofisleri, reklam ajansları, global firmalara ait Türkiye temsilcilikleri ve finansal danışmanlık şirketleri tarafından şimdiden yoğun ilgi görüyor.

Proje Videosu

Editörün yorumu

Dilerseniz geçtiğimiz dönemde Seba İnşaat tarafından satışlarının %100’ü tamamlanan ve toplam satış değerinin 200 milyon dolar olduğu belirtilen bu seçkin projenin detaylarına inelim. Projenin mimari tasarımını üstlenen mimar Koray Yavuzer’in geniş vizyonuyla İstanbul’da bulunan yüksek katlı ofis ve plazaların tersine yatay ofis konsepti ile tasarlanan Seba Office Boulevard bu yönüyle “nefes aldıran” bir karaktere sahip. Kuzey Ormanları’ndan gelen bol oksijenli hava akışını kesmeyen bu mimari tarz aynı zamanda ofis alanları ile sosyalleşme alanlarını dengeli şekilde harmanlamak için de ideal bir zemin oluşturuyor. Bol miktarda kapalı otopark alanı; kafe, restoran ve spor merkezinin bulunduğu Seba Office Boulevard standart bir iş gününü keyifli ve pürüzsüz hale getirmek için birçok imkan vaat ediyor.

Toplamda 188 ofis ünitesi, 13 dükkan ve 3 restauranttan meydana gelen proje 5 bloktan oluşuyor. Seba Office Boulevard kapsamındaki binalar 1, 5, 6 ve 12 katlı olarak tasarlanırken ofisler 116 ila 1086 metrekare, dükkanlar 60 ila 100 metrekare, restaurantlar ise 242 ila 424 metrekare olarak planlanıyor. Sarıyer İstanbul sınırlarında bulunan Seba Office Boulevard hakkında belirtilen tek olumsuz görüş ise toplu ulaşımla ofis kompleksinin kapısının önüne kadar gidilemiyor oluşu.

  • Seba Office Boulevard güncel satılık ilanları için burayı tıklayın.
  • Seba Office Boulevard güncel kiralık ilanları için burayı tıklayın.

Sizin de Seba Office Boulevard projesi ile ilgili yeni görüşleriniz veya önerileriniz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz!

İstanbul konut projeleri sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Seba Office Boulevard kimin?

Seba Office Boulevard 27 yıldır inşaat sektöründe faliyet gösteren Seba İnşaat tarafından Index Grup’un sahibi olduğu arazi üzerine inşa ediliyor. İlk projesi Moda Apartmanı olan ve bugün Türkiye çapında birçok prestijli projeye imza atmış olan Seba İnşaat, bugün ailenin ikinci kuşak üyeleri Engin ve Nedim Keçeli kardeşler tarafından yönetiliyor. Şirketin kurucusu Osman Keçeli ise günümüzde şirketin onursal başkanlık görevini yürütmeye devam ediyor.

Seba Office Boulevard nerede?

İstanbul’un boğaza nazır ilçelerinden Sarıyer’e bağlı Ayazağa Mahallesi Cendere Yolu No 13 adresinde bulunan Seba Office Boulevard, Maslak plazalar bölgesine araba ile 7; İTÜ Ayazağa Kampüsü ve ARI Teknokent’e 8, Belgrad Ormanı’na 5 ve İstinye Park Alışveriş Merkezi’ne ortalama 10 dakikalık mesafede bulunuyor.

Seba Office Boulevard fiyatları nasıl?

Seba Office Boulevard projesi çatısı altında inşa edilen ofis ünitelerinin metrekare birim kiralarının 22 ile 25 dolar arasında değişmesi bekleniyor. Yine aynı birim metrekare üzerinden satış fiyatlarının ise ofisin bulunduğu blok, kat ve donanımlara göre 3500 dolardan başladığı belirtiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here