nidapark

Nidapark Bomonti projesini tanıttığımıza yazımıza hoşgeldiniz. İstanbul’un en köklü ve nezih semtleri arasında yer alan Bomonti, son yıllarda yenilenen ve gelişen yüzüyle 1950’li yıllarda sahip olduğu ihtişama yeniden kavuşuyor. Şehrin tam merkezinde yer alan bu güzel semtin yeni gözdelerinden biri de Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından tamamlanan ve kentli yaşam anlayışının tüm gereklerini tek çatı altında sunan Nidapark Bomonti projesi.

Güvenlik, lokasyon ve mimari estetik gibi kriterlere verdiği önem sayesinde gözünü İstanbul konut projelerine dikmiş yabancı yatırımcıların da radarına giren Nidapark Bomonti, adeta her geçen gün biraz daha değerlenen ve asla kaçırılmaması gereken bir fırsat gibi!

Nidapark Bomonti beyaz yakalılar için ideal bir seçim

1860’lı yıllarda kurulan fabrika ve atölyeleriyle İstanbul’un belki de ilk sanayi bölgesi olan Bomonti, ismini bu bölgede büyük bir bira fabrikası kuran İsviçreli Bomonti Kardeşler’den alıyor. Yıllar içinde gelişen sanayi ile birlikte yerleşimin ve mahalle yaşantısının da hızla arttığı Bomonti, üzerinden yıllar geçmesine rağmen İstanbul’un en köklü semtleri arasındaki yerini koruyor.

Beyoğlu -- Şişli -- Beşiktaş -- Maslak aksı üzerinde bulunması sayesinde kentin modern iş merkezlerine kolayca ulaşım sağlayan Bomonti bölgesi, bu özelliği sayesinde beyaz yakalı diye tabir edilen plaza çalışanlarının da tercihi oluyor. Nidapark Bomonti de zaten bu merkezi lokasyonu ve toplu taşıma imkanlarına yakınlığı nedeniyle Şişli / Bomonti bölgesinin en gözde projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Ana arterlerin yanı başında yer alması ve sahip olduğu kapalı otopark sayesinde park problemini ortadan kaldırması da projenin değerini yükselten diğer faktörlerden.

Proje Videosu

Editörün yorumu

Merkezi konumunun sağladığı avantajlar başta olmak üzere mimari tasarımı, sosyal imkanları ve güvenlik tedbirleriyle de beğeni toplayan Nidapark, tüm bu özellikleri göz önüne alındığında bölgedeki fiyat / performans oranı en yüksek projelerden biri oluyor. Toplam 18.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulan Bomonti Nidapark, Türkiye’nin önde gelen yapı firmalarından Tahincioğlu Gayrimenkul imzasını taşıyor.

Toplam 170.000 metrekare proje alanına sahip olan Bomonti Nidapark; Nidapark Bomonti Terrace, Nidekule Bomonti Office, Nidapark Bomonti Tower, Nidapark Bomonti Square, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 ayrı konseptte daire tipleri içeriyor. Bazı kısımlarından İstanbul Boğazı manzarasının güzelliklerine de hakim olan Bomonti Nidapark’ın en iyi taraflarından biri de tüm kulelerin açıldığı yemyeşil ve ferah meydan alanı! İçerisinde spor merkezi, çocuk oyun alanları, sauna & buhar odası, market, kafe & restoranlar, cami, ofis & toplantı alanları, kütüphane, Türk hamamı ve basketbol sahası bulunan projede yüzme havuzu hem açık hem de kapalı formatta bulunuyor. Tahincioğlu Gayrimenkul’un tüm projelerinde rastlanan ince işçilik, estetik dokunuşlar içeren mimari tasarım ve yemyeşil peyzaj alanları bu projede de dikkatlerden kaçmıyor.

Haziran 2020 tarihi itibariyle teslimi başlayan Nidapark Bomonti konut ve ticari alanları hakkında yapılan tek olumsuz yorum ise teslimatlarda yaşanan gecikmeler ve aidat bedellerinin piyasanın üzerinde olması.

  • Nidapark Bomonti projesindeki güncel satılık daire fiyatları için burayı tıklayın.
  • Nidapark Bomonti projesindeki güncel kiralık daire fiyatları için burayı tıklayın.

Sizin de Nidapark Bomonti projesi ile ilgili yorumlarınız varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz !

Nidapark Bomonti nerede?

Şişli İstanbul bölgesinin en merkezi caddelerinden Akar Caddesi üzerinde bulunan Bomonti Nidapark için “İstanbul’un kalbinde” demek bizce çok da abartılı olmaz. Bomonti Hilton’a ve Şişli Belediyesi’ne yürüyüş mesafesinde yer alan Bomonti Nidapark ayrıca İstanbul Çevreyolu üzerinden geçen metrobüs yoluna, metro istasyonlarına ve otobüs duraklarına da inanılmaz yakın konumda bulunuyor.

Nidapark Bomonti fiyatları neye göre değişiyor?

Her projede olduğu gibi Nidapark Bomonti fiyatlar açısından değişkenlik gösteriyor. Konut fiyatlarında metrekare, manzara ve bulunduğu blok gibi kriterler tarafından belirlenen Nidapark bomonti fiyat politikası sezona ve talebe göre de dalgalanabiliyor. Özellikle yabancı yatırımcılar ve ülkemize çalışmaya gelen global firma çalışanları tarafından çokça tercih edeilen Nidapark Bomonti, yüzme havuzu ile boğaz manzarasını aynı çatı altında bulmak isteyenlerin de tam anlamıyla gönüllerini fethediyor.

Nidapark Bomonti’de ödeme koşulları nasıl?

Tahincioğlu Gayrimenkul güvencesiyle geçtiğimiz Kasım ayında satışı başlayan Nidapark Bomonti cazip ödeme koşulları ile dikkat çekiyor. Tüketiciye peşinat + ara ödeme ve kalan bedeli taksitlendirme formülü sunan Tahincioğlu, böylelikle Nidapark Bomonti projesini daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyor. Tahincioğlu satış ofislerinden daha detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz Nidapark Bomonti projesinin krediye uygunluk kriterlerini içermesi ve taksit ertemele imkanları sunmasına değinmemek olmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here