nevbahar istanbul

Nevbahar Üsküdar projesini tanıttığımız yazımıza hoşgeldiniz. Üsküdar deyince sizin aklınıza ne geliyor? Kız Kulesi, masmavi İstanbul Boğazı manzarası, durmak bilmeyen martı sesleri ve geçmişi yüzyılları aşan sıcacık bir mahalle kültürü bizim Üsküdar’la ilgili çağrışımlarımızdan sadece birkaç tanesi… İşte bu güzel semtin en merkezi bölgelerinden biri olan Valide-i Atik sırtlarında yükselen Nevbahar Üsküdar, Üsküdar’ın köklü yaşam geleneğini modern mimari anlayışla birleştiriyor. Gelin Üsküdar’ın heyecan yaratan bu konut projesini daha yakından tanıyalım:

Üsküdar nerede Nevbahar Üsküdar orada!

Üsküdar merkezi bilenler, semtin sahilden sırtlara uzanan basamaklı yapısını bilir. İşte rıhtım bölgesinin hemen bir basamak yukarısında bulunan Nevbahar Üsküdar, bu özelliği sayesinde hem müthiş bir boğaz manzarası görüyor hem de Üsküdar Sahil Yolu’nun güzelliklerine yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Rıhtım Bölgesi ile Doğancılar Mahallesi’ni birleştiren Halk Caddesi’nin bittiği yerde başlayan Mimar Sinan Mahallesi Çavuşdere Caddesi üzerinde bulunan Nevbahar Üsküdar hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’na eşit mesafede olmak isteyenler için ideal bir konut projesi olarak öne çıkıyor.

Üsküdar Sahil’de bulunan vapur ve motor iskelelerine yakın olmasının yanında Marmaray ve Bağlarbaşı Metro İstasyonu’na da son derece rahat ulaşılabilen proje, her yere otomobille gitmek istemeyenlere de pratik çözümler sunuyor. Nevbahar Üsküdar projesinin en iyi taraflarından bir diğeri de projenin etrafındaki 1 km’lik çapta Academic Hospital, Zeynep Kamil Kadın ve Doğum Hastanesi ve Üsküdar Devlet Hastanesi gibi birçok tam teşekküllü sağlık kurumu bulunması. Yine proje etrafına konuşlanan özel okullar, alışveriş merkezi ve eczane gibi imkanlar da Nevbahar Üsküdar’ı rakiplerinden ayrıcan diğer nitelikleri.

Proje Videosu

Editörün Yorumu

Kalyon Holding çatısı altında faaliyet gösteren Kalyon İnşaat tarafından hayata geçirilen ve İstanbul’un en prestijli konut projeleri arasındaki yerini çoktan alan Nevbahar Üsküdar projesi en ufak ayrıntılara ve en küçük tasarım dokunuşlarına bile günlerce kafa yoran bir ekip tarafından son haline getirilmiş. Büyüklükleri 105 ila 665 metrekare arasında değişen birçok daire seçeneğine ev sahipliği yapan projede 2+1 dairelerden, 5+2 teraslı penthouse seçeneklerini kapsayan farklı tipte 169 konut bulunuyor.

Baştan aşağıya akıllı ev teknolojileri ile donatılmış Nevbahar Üsküdar’da tüm konutlar uzaktan kontrol edilebiliyor. Bu yönüyle geleceğin konut anlayışını günümüze taşıyan proje, iç mimarisiyle de eski Üsküdar İstanbul yalılarına da selam çakıyor. Rengarenk çiçeklerle ve akasya ağaçları ile süslenmiş; özenle çimlendirilmiş arnavut kaldırımlı peyzajı ile eski İstanbul duygusu veren Nevbahar projesi, meydan; NevÇarşı adında bir avm, sosyal tesis, konut blokları, rekreasyon alanı ve çocuk parkı olmak üzere toplam 6 bölümden oluşuyor. Yine Nevbahar Üsküdar’ın içerisinde yer alan yaşam merkezinde çalışma odası, zengin kütüphane, özel kutlama ve buluşmalar için hazırlanan lounge alanı, spor kulübü, yüzme havuzu ve sanat galerisi gibi sosyal imkanlar da bulunuyor. Tüm site sakinlerinin kullanımına açık seyir terasları ise Nevbahar Üsküdar’ın bulunduğu eşsiz konumun hakkını en iyi şekilde vermeyi sağlıyor.

Nevbahar Üsküdar’ın tüm bu olumlu özelliklerinin yanı sıra şikayet aldığı bir konu da var. Bu şikayet konusu ise sitenin Üsküdar’ın işlek bir mahallesinde bulunmasından ötürü sokak girişlerinde yarattığı karmaşa ve trafik.

  • Nevbahar Üsküdar güncel satılık ilanları için tıklayın.
  • Nevbahar Üsküdar güncel kiralık ilanları için tıklayın.

Sizin de Nevbahar Üsküdar projesi ile ilgili yeni görüşleriniz veya önerileriniz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz!

Nevbahar Üsküdar kimin?

Nevbahar Üsküdar, Kalyon Holding markası altında modern projeler üreten Kalyon İnşaat tarafından satışa sunulan bir proje. Hasan Kalyoncu ve Orhan Cemal Kalyoncu kardeşler tarafından kurulan 1974 yılında kurulan Kalyon İnşaat kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza atmış bir firma.

Nevbahar Üsküdar ne zaman açılacak?

Nevbahar Üsküdar fiyatları 1.200.000 TL ile 4.500.000 TL arasında değişen lüks bir proje. İnşaatı büyük ölçüde tamamlanan projede satışlar hali hazırda başlamış durumda. Nevbahar Üsküdar fiyat açısından biraz pahalı olsa da yoğun bir talep gördüğü için projede yaşamın başlaması ve Nevbahar Üsküdar Avm kısmının açılması için 2020 yılının sonu bekleniyor.

Nef Kandilli projesi nerede?

Nevbahar Üsküdar projesi ile sık sık karıştırılan Nef Kandilli projesi, Üsküdar sahilden Kandilli yönüne doğru sahil boyunca devam ettiğinizde ulaşabileceğiniz bir başka proje. “Kandilli Sırtları” olarak geçen Fatih Hoca Sokağı’nda yer alan bu proje Adile Sultan Sarayı ve Cemile Sultan Korusu’na da çok yakın bir mesafede bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here