metal yapı konut projeleri

Metal Yapı Konut, içerisinde yer aldığı gayrimenkul sektörüne adım attığı 40 yıl önceden beridir her zaman daha iyisini hedefleyerek insan odaklı projeler üretmekte. Lüksün ve konforun yüksek teknoloji ile birleşerek hayata geçirildiği Metal Yapı Konut projeleri estetik ve optimum işlevselliğin bir araya geldiği prestijli yaşam alanları oluşturuyor. Başta konut projeleri, ofis mekanları ve alışveriş merkezleri üretimlerinde faaliyet gösteren Metal Yapı Konut, inşa sürecinden dünyaca ünlü mimarların dizaynlarına kadar kullandığı üst sınıf kalitedeki malzemeler ile de güven ve huzur dolu bir hayat sunuyor.

Metal Yapı Konut Hakkında

Metal Yapı Konut kurulduğu 1980 yılından beridir faaliyet gösterdiği her alanda ‘doğru zaman, doğru yer, doğru iş’ misyonu ile hep daha iyiyi hedefleyerek sektörde prestijli projelerin örnek gösterilen ismi halini almıştır. Ürettiği farklı konseptler için hiçbir detaydan kaçınmadan dünyaca ünlü mimar ve tasarımcılar ile ortaklık kuran Metal Yapı Konut projelerinde estetik, konfor ve lüksün yanı sıra huzur ve güven ortamında yaşamı garantileyen kalitede ürün kullanımına özen göstermektedir. Yalnızca gayrimenkul geliştirme değil ofis merkezleri, enerji sanayi, İstanbul’un sosyal yaşam merkezlerinden Aqua Florya gibi alışveriş merkezleri, dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum gibi eğlence merkezleri ve denize sıfır konumuyla Crowne Plaza Florya gibi 5 yıldızlı oteller inşa etmektedir.

Metal Yapı Konut Projeleri

Metal Yapı Konut projeleri lüks, kalite, estetik ve konforu bir araya getirerek müşterileri için ayrıcalıklı yaşam alanları üretmeyi hedefler. Metal Yapı Konut gayrimenkul sektöründe ilk inşasını gerçekleştirdiği günden beridir projelerini gerçekleştirdiği 1 buçuk milyon alanda doğaya saygı duyarak zarar vermeden sürdürülebilir projeler üretmiş ve sektörün diğer firmalarından kolaylıkla ayrışmıştır. Projelerinin iç ve dış tasarımları ile peyzaj alanlarında profesyonel mimarlar ile birlikte çalışan Metal Yapı Konut bugüne kadar 20 binden fazla aileyi ev sahibi yaparak ayrıcalıklı yaşamın anahtarını teslim etmiştir. Modern insanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak spor ve fitness salonları, Spa, yeşil alanlar ve parklar, ticari üniteler gibi sosyal alanların yanı sıra çocuklu sakinleri için Türkiye’nin en büyük ve nitelikli eğitim veren okullar grubu olan Doğa Okulları Doğa Koleji’ni de bünyesine katmıştır.

Metal Yapı Konut Satışı Devam Eden ve Satışı Tamamlanmış Projeler

Metal Yapı Konut projeleri birbirinden farklı konseptleri ve lokasyonları ile İstanbul’un birçok ilçesinde farklı tarzlara hitap edip saygı göstererek, prestijli yaşam alanları üretmeye devam etmekte.

Blue Lake Küçükçekmece

Blue Lake Küçükçekmece, İstanbul’un kalbinde Florya ila Küçükçekmece sahil hattı arasında deniz ve gölün eşsiz manzarasına karşı maviliklerin içerisinde bir yaşam sunuyor. Arkeolojik bulgular ile İstanbul’daki ilk yerleşim yeri olduğunu bildiğimiz Küçükçekmece Gölü’ne karşı konumlanan Blue Lake Küçükçekmece’de evinizin havuzunda büyüleyici denize karşı yüzebilir ya da yeşilliklerin içerisinde güneşin tadını çıkarabilirsiniz. İç tasarımını dünyaca ünlü mimarlık firması Chapman Taylor’un yaptığı tam 788 daire ve sonsuzluk havuzlarının yer aldığı Gök Teras, kürek ve yelken imkanlarıyla Su Sporları Kulübü gibi sosyal donatılardan meydana gelen Blue Lake Küçükçekmece konut projesi Marmaray ve metrobüs gibi toplu ulaşım yolları, TEM Otoyolu ile E-5 kara yolu gibi ana ulaşım arterlerinin hemen yanında ve Eminönü, Taksim, Ortaköy gibi tarihi merkezlere de birkaç dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, squash kortu, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru, ticari üniteler, concierge hizmetleri, gökyüzü havuzları, su sporları, Kids Club, hobi odaları
 • Daire Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • Metrekare Aralığı: 60 metrekare – 400 metrekare
 • Lokasyon: Küçükçekmece, İstanbul
 • Metal Yapı Konut Blue Lake Küçükçekmece konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için tıklayın

Kemerlife XXIII

Metal Yapı Konut, Kemerlife 23 projesi ile şehirden ve yeşilden vazgeçemeyenlere hitap ediyor. İstanbul’un bakir doğası, yeni inşa edilen İstanbul Havalimanı ve 3. Köprü ile hızla gelişen bölgelerinden birinde 3. Köprü bağlantı yolu ve İstanbul Havalimanı’na da sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan Kemerlife 23, İstanbul’un tempolu yaşamını yanı başında yer alan orman ve özel peyzaj planlaması ile doğayla birleştiriyor. Kerem Piker Mimarlık’ın özel tasarımları ile gün ışığından optimum yaralanan güneş panellerinin yer aldığı Kemerlife 23 konut projesinin teraslarında dahi mini bahçelere yer verilmiş. Akıllı ev sisteminin konfor ve ferahlık ile buluştuğu daireler sosyal donatılarının yanı sıra binicilik, golf, tenis kulübü ve diğer birçok outdoor aktivitenin de yer aldığı Kemer Golf & Country Club’a birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme alanı, squash kortu, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru, ticari üniteler, concierge hizmetleri, kafeterya
 • Daire Tipleri: Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • Metrekare Aralığı: 52 metrekare – 329 metrekare
 • Lokasyon: Eyüp, İstanbul
 • Metal Yapı Konut Kemerlife XXIII konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için 0212 322 1 999 numarasına ulaşabilirsiniz.

Arcadium Life III

Arcadium Life III, bölgenin yeni yaşam merkezi 3. Köprü ve İstanbul Havalimanı ana arteri Göktürk’te eşsiz doğasıyla şehrin içerisinde seçkin bir yaşam alanı oluşturuyor. İstanbul’un alışveriş, iş ve finans merkezlerinden Büyükdere Caddesi’ne oldukça yakın mesafede yer alan Arcadium Life III konut projesi, modern tasarımlı ve akıllı ev teknolojisine sahip tam 108 daireden oluşuyor. 3 fazdan oluşan Arcadium Life konut projesi içerişimde yer alan dünyaca ünlü markaların mağazaları, restoran ve kafeler, marketler, kuaförler gibi ticari alanlar ile ihtiyacınız olan tüm sosyal imkanları ayağınızın altına getiriyor.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme alanı, squash kortu, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru, ticari üniteler, concierge hizmetleri, çarşı
 • Daire Tipleri: Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • Metrekare Aralığı: 72 metrekare – 259 metrekare
 • Lokasyon: Eyüp, İstanbul
 • Metal Yapı Konut Arcadium Life III konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için 0212 322 1 999 numarasına ulaşabilirsiniz.

Belgrad Life Villa

Belgrad Life Villa konut projesi, Kemerburgaz’da etrafı ormanla çevrili 10 bin metrekarelik bir yeşil alan üzerinde konumlanan 42 adet villadan meydana geliyor. Şehirden ve sosyal hayattan soyutlanmadan doğayla iç içe bir yaşam geçirmek isteyenler için modern mimarinin ülkemizdeki sayılı çarpıcı örneklerinden biri olarak tasarlanan Belgrad Life Villa projesi ödüllü mimarların yer aldığı Kerem Piker Mimarlık Ofisi imzası taşıyor.  Projede kullanılan güneş panelleri ve yeşil bina özellikleri villaların eşsiz orman havası ve manzarasının yanı sıra, doğaya zarar vermeden güneşi evinize çağıracak.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme alanı, squash kortu, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru, ticari üniteler, concierge hizmetleri
 • Daire Tipleri: 2+1, 3+1, 4+1
 • Metrekare Aralığı: 150 metrekare – 285 metrekare
 • Lokasyon: Eyüp, İstanbul
 • Metal Yapı Konut Metal Yapı Villa konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için tıklayın

Güneş Tepe İstanbul

Avrupa Yakası’nın kentsel dönüşüme girerek hızla değerlenen merkezi Bağcılar’da yer alan Güneş Tepe İstanbul, bölgenin en büyük karma projesi. Hemen yanında yer alan toplu ulaşım araçları, TEM Otoyolu, E-5 Karayolu gibi ana ulaşım arterlerine yakınlığının ile Güneş Tepe İstanbul konutları şehir hayatının temposunda vakit kaybetmeden her yere kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayacak. Metal Yapı Konut’un insan odaklı projeleri ile kusursuz donanımlı 1.660 adet konutun yer aldığı Güneş Tepe İstanbul konut projesinde evinizden çıkmaya ihtiyaç duymadan mağaza, restoran, kafe, spor merkezi gibi sosyal donatılara ulaşabilirsiniz.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme alanı, squash kortu, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru, ticari üniteler, concierge hizmetleri
 • Daire Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • Metrekare Aralığı: 50 metrekare – 200 metrekare
 • Lokasyon: Bağcılar, İstanbul
 • Metal Yapı Konut Güneş Tepe İstanbul konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için 0212 322 1 999 numarasına ulaşabilirsiniz.

Real Life Konakları

İstanbul’un göbeğinde geçmişin izlerini günümüzün modern imkanları ile birleştiren Real Life Konakları, Metal Yapı Konut firmasının Kemerburgaz için özel olarak tasarladığı projelerinden. Kasımpaşa Spor Tesisleri’nin yanında yer alan Real Life Konakları tam 13 bin 400 metrekarelik bir arazi üzerine kurulmuş bahçeleri, balkonları ve çatı dubleksi olan 56 konuttan oluşuyor. Projenin içerisinde yer alan havuz, spor salonu, Spa gibi sosyal tesisler ve çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz Kids Club, Real Life Konakları’nı aileler için ideal yaşam alanı haline getiriyor.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme alanı, squash kortu, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru, ticari üniteler, concierge hizmetleri
 • Daire Tipleri: 3+1, 4+1
 • Metrekare Aralığı: 156 metrekare – 186 metrekare
 • Lokasyon: Eyüp, İstanbul
 • Metal Yapı Konut Real Life Konakları konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek için 0212 322 1 999 numarasına ulaşabilirsiniz.

Metal Yapı Konut İletişim

Metal Yapı Konut, 1980 yılından beridir içinde yer aldığı gayrimenkul geliştirme sektöründe estetik, konfor ve lüksü bir araya getirerek sakinlerine sıradan birer konut değil aynı zamanda kaliteli yaşamın anahtarlarını teslim etmekte. Metal Yapı Konut prestijini bugüne kadar yurt içi veya uluslararası alanda fark etmeksizin yalnızca konut projelerinin üretimi ve inşa sürecinde değil, aynı zamanda müşteri ilişkilerinde edindiği dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri ile de kalıcı hale getirmiştir.

Metal Yapı Konut projeleriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz 444 8 128 çağrı merkezi ya da 0212 332 6565  / 0212 322 1 999 satış ofisi hattını arayarak ilgilendiğiniz projeyle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Metal Yapı Konut satışı devam eden projeleri hangileridir?

Metal Yapı Konut İstanbul Eyüp’te Göktürk ve Kemerburgaz’da, Bağcılar Güneşli’de satışı devam eden projelere sahiptir.

Metal Yapı Konut projelerinin fiyatlarına nereden ulaşabilirim?

Metal Yapı Konut projelerinin fiyatlarına ulaşmak için ilgilendiğiniz projenin satış ofislerine danışabilir, 444 8 128 çağrı merkezi ya da 0212 332 6565 / 0212 322 1 999 kurumsal hatlarından proje ve ödeme planı ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metal Yapı Konut firmasının ofis projeleri nelerdir?

Metal Yapı Konut Avrupa Yakası Bayrampaşa’da İstanbul Tower, Eyüp’te Kemer Ofis Projesi, Şişli’de İstanbul Tower 25 ve İstanbul Tower Levent; Anadolu Yakası Pendik’te the Hall Life & Business ofis projelerine sahiptir.

Metal Yapı Konut projelerinde ortak alan ve sosyal tesisler ücretli midir?

Hayır, Metal Yapı Konut projelerinin sakinleri proje içerişinde yer alan her türlü ortak alan ve sosyal tesisten ücretsiz faydalanabilir.

Metal Yapı Konut gelecek projeleri nelerdir?

Metal Yapı Konut gelecek projeleri arasında Beşiktaş Ulus’ta inşaatı devam edilen konut ve ofis merkezi olacak Ulus Belvedere Residence yer alıyor.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here