iş bankası anlaşmalı konut projeleri

İş Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri yazımıza hoşgeldiniz. Gayrimenkul sektörü ve bankalar arasında iş birlikleri sayesinde ev satın alma hayali kuran herkesin faydalanabileceği konut kredisi kampanyaları mevcut. Hem kamu hem de özel bankalarla sağlanan anlaşmalar sayesinde çektiğiniz krediyi uzun vadede, düşük faiz oranıyla ve daha birçok ayrıcalığa sahip olarak geri ödeyebilirsiniz.

Buna imkan veren bankalardan bir tanesi olan İş Bankası anlaşmalı konu projeleri sayesinde Türkiye’nin hemen her şehrinde hayalinizdeki eve sizi bir adım daha yaklaştırıyor. İş Bankası anlaşmalı konu projeleri listesine buradan ulaşabilir, uygun ödeme seçeneklerinden faydalanarak daha fazla zaman kaybetmeden hayalinizdeki dairede oturmaya başlayabilirsiniz!

En İyi İş Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri

İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Bursa, Edirne, Çanakkale diye başlayıp Türkiye’nin neredeyse bütün şehirlerinde yükselen konut projeleriyle anlaşma sağlayan İş Bankası ev sahibi olmak isteyenleri ‘Nasıl geri öderim, nasıl ev alırım?’ gibi sorulardan uzaklaştırıyor.

En iyi İş Bankası anlaşmalı konut projeleri denince akla ilk olarak profesyonel firmalarla sağlanan anlaşmalar, zamanında teslim edilen, yeni teknolojilerle tam donanımlı hale getirilmiş, deprem yönetmeliklerine uygun ve tabii ki ödeme seçenekleri bütçeyi zorlamayan projeler geliyor.

Konut projesinin iyi olması gerçekten de özellikle birinci derece deprem bölgesinde olan şehirlerimiz için güvenli, söz verildiği tarihte teslim edilen ve vaatleri eksiksiz yerine getirmesinden geçiyor. İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu konut projelerinde böyle sorunları yaşama ihtimalinizin düşük olduğu, kaliteli işlere imza atmış inşaat firmalarıyla çalışma fırsatı bulabiliyorsunuz.

İş Bankası Anlaşmalı Ucuz Konut Projeleri

Sizler için iş bankası anlaşmalı ucuz konut projelerinden bazılarını inceledik aşağıda görebilirsiniz:

Royal Garden Kartal

Royal Grup tarafından Kartal’da yükselen royal Garden konut projesi İş Bankası anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan ve satın alır almaz oturmaya başlama imkanı sunan projelerden. 2019 Haziran itibariyle teslim edilmeye başlanan satılık 40 daire arasında hala satışı devam edenler bulunuyor. Uygun faiz ve vade seçenekleriyle konut kredisi çekerek hemen Royal Garden Kartal’daki Adalar manzaralı konutlardan birine sahip olabilirsiniz.

 • Daireler: Royal Garden Kartal, Adalar manzarası, yaz-kış kullanılabilen havuzu, güvenlikli ve tam donanımlı, büyüklüğü 79 ile 268 metrekare arasında değişen 400 daireye sahip.
 • Konum: Royal Garden, İstanbul Kartal’da uçsuz bucaksız deniz manzarasına sahip Karlıktepe’de Barut Sokak, Gürsel Caddesi’nde konumlanıyor.
 • Fiyatlar: İstanbul’un fiyat-performans olarak en iyi konut projeleri arasında gösterilen Royal Garden Kartal’da
 • 79 -89 metrekare 1+1 daireler 511 bin TL’den,
 • 102 – 185 metrekare 2+1 daireler 682 bin TL’den,
 • 175 metrekare 3+1 daireler 1 milyon TL’den,
 • 268 metrekare 4+1 daireler 2 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Royal Garden Kartal projesi hakkında buradan detaylı bilgi alarak, hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz.

Avcılar Caddebostan Bornova

İzmir’in son yıllarda en çok ön planda olan yatırım bölgesi, Yeni Bornova’da Avcılar İnşaat güvencesiyle yükselen Avcılar Caddebostan Bornova sahip olduğu lüksün ve sunduğu imkanların yanında İzmir’in uygun konut projelerinden bir tanesi. İzmir – İstanbul otoyolu ve şehir merkeziyle bağlantılı yollar ile çevrelenen projede 69 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen 202 daire yer alıyor.

2019 ortalarında daire teslimine başlayan, satışı devam eden konutlarından İş Bankası Anlaşmalı konut projeleri arasında yer aldığından uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarla İzmir’in kalbinde daire sahibi olmanızı kolaylaştırıyor.

 • Daireler: Avcılar Caddebostan’ın 202 dairesi farklı daire tiplerinde 67 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiyor.
 • Konum: Yakın çevresinde konumlanan Yaşar Üniversitesi, Ege Üniversitesi Hastanesi ve metro durakları gibi istediğiniz her yere kolayca ulaşmanızı sağlayan konumuyla Doğanlar Mahallesi, Bornova, İzmir’de yer alıyor.
 • Fiyatlar: Konforlu, güvenli ve huzurlu bir yaşam ve kolay ulaşım gibi bir konut için tüm beklentilerinizi karşılayacak olan Avcılar Caddebostan’ın
 • 69 -120 metrekare 2+1 daireleri 389 bin TL’den
 • 99 – 160 metrekare 3+1 daireleri 555 bin TL’den
 • 184 – 191 metrekare 4+1 daireleri 880 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri sayesinde çok hızlı gerçekleşen satış konutları nedeniyle acele etmenizde fayda var! İş Bankası anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Avcılar Caddebostan hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Cebeci Aura 2

İzmir’in yeni konut projeleriyle gelişen Ulukent bölgesinde yer alan Cebeci Aura 2, Cebeci Yapı önderliğinde bu konseptte yükselen ikinci konut projesi. İş Bankası anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Cebeci Aura 2, 2020 Mart itibariyle daire teslimine başladı ve 140 daireli projede satışlar hala devam ediyor.

 • Daireler: Cebeci Aura 2 konutları 110 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen, satışa çıkan 53 dairesiyle ev sahibi olmanızı sağlıyor.
 • Konum: Proje, İzmir’in yeni konut projeleri için en popüler lokasyonlardan bir tanesi olan Menemen ilçesi, Ulucak semti, Ulukent bölgesinde yer alıyor.
 • Fiyatlar: Projede büyüklükleri 110 – 135 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 500 bin TL’den,
 • 145 – 160 metrekare arasında değişen 3+1 daireler ise 680 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Cebeci Aura 2 projesinde ayrıcalıklı ödeme koşullarından faydalanmak isterseniz İş Bankası anlaşmalı konut projeleri için sunulan uygun faiz oranları ve vade seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Projeye daire detaylı bilgilere ise buradan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Anlaşmalı Pahalı Konut Projeleri

Sizler için iş bankası anlaşmalı pahalı konut projelerinden bazılarını inceledik aşağıda görebilirsiniz:

Ağaoğlu Çekmeköy Park

Ağaoğlu İnşaat tarafından İstanbul’da geliştirilen 738 daire, 12 blok ve alışveriş merkezi ile inşa edilen Çekmeköy Park inşaatı 2017 Ekim ayında başladı. Teslim tarihi 2021 ilk çeyreği olarak belirlenen ve daire sahibi olmak isteyenlere uygun fiyat ve faiz koşulları sunarak İş Bankası anlaşmalı konut projelerinden bir tanesi olan Ağaoğlu Çekmeköy Park’ın satışa sunulan 250 dairesinden birini satın alabilirsiniz.

 • Daireler:  Projede 80 metrekare 1+1 dairelerden 250 metrekare 4+1 dairelere kadar değişen dört farklı konut tipi yer alıyor.
 • Konum: Şile Otoyolu ve Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi arasında konumlanan Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi Necip Fazıl ve Çekmeköy metro duraklarına da yakın mesafede yer alıyor.
 • Fiyatlar: Ağaoğlu Çekmeköy Park konut projesi başladığı Ekim 2017’den bu yana %50 üzerinde değer kazanarak satışı hızla tükenen projelerden biri oluyor. Henüz %76’sı tamamlanan projenin 2021 ilk çeyreğine teslim edilecek daire ve fiyatları ise şu şekilde:
 • 80 – 120 metrekare 1+1 daireler 878 bin TL – 1 milyon 55 bin TL,
 • 112 – 164 metrekare 2+1 daireler 1 milyon 80 bin TL ile 1 milyon 762 bin TL,
 • 180 – 186 metrekare 3+1 daireler 1 milyon 853 bin TL ile 2 milyon 215 bin TL,
 • 249 – 266 metrekare 4+1 daireler 2 milyon 873 bin TL ile 3 milyon 360 bin TL arasında fiyatlandırılıyor.

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Ağaoğlu Çekmeköy Park projesine ait tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Benesta Beyoğlu

Benesta Beyoğlu konut projesi, Esra Construction imzası taşıyan lüks İstanbul konut projeleri arasında yer alıyor. 2017 Ocak ayında başlayan İnşaatı %98 oranında tamamlanmış ve 2020 Haziran ayında daire teslimi başlamaya hazırlanıyor.

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri sayesinde Beyoğlu’nda oturma fırsatını elde edebileceğiniz Benesta Beyoğlu dairelerinden uygun ödeme koşulları ve ayrıcalıklı kampanyalar sayesinde satın alabilirsiniz. İstanbul kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Benesta Beyoğlu’nda 20 ticari alan, 245 konut ve 15 ofis yer alıyor.

 • Daireler:  Benesta Beyoğlu’da büyüklükleri 76 metrekareden 245 metrekareye kadar değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.
 • Konum: İstanbul’un en tarihi yerinde en yeni projelerden bir tanesi olarak öne çıkan Benesta Beyoğlu, adından da anlaşıldığı üzere Beyoğlu, Dolapdere Semti’nde konumlanıyor.
 • Fiyatlar: İstanbul’a göre orta-yüksek fiyatlı projelerden bir tanesi olan Benesta Beyoğlu konutları
 • 76 -112 metrekare 1+1 daireleri 1 milyon 745 bin TL ile 2 milyon 457 bin TL arasında,
 • 115 -- 137 metrekare 2+1 daireleri 2 milyon 559 bin TL ile 3 milyon 31 bin TL arasında,  
 • 149 -- 221 metrekare 2+1 daireleri 3 milyon 314 bin TL ile 4 milyon 845 bin TL arasında,
 • 201 – 245 metrekare 4+1 daireleri 4 milyon 477 bin TL – 5 milyon 476 bin TL arasında fiyatlandırılıyor.

Teslim hazırlığı başlayan İş bankası anlaşmalı konut projelerinden Benesta Beyoğlu projesi hakkında buradan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Roya Nova Rezidans

Roya Nova Rezidans projeye adını veren Roya Yapı tarafından geliştirilen bir konut projesidir. Eylül 2017’de başlayan inşaatın henüz %83’ü tamamlanmış ve Aralık 2020’de daire teslimine başlanacağı öngörülmektedir. Roya Nova Rezidans’ın konumunun proje başlangıcından bu yana %50’nin üzerinde değerlenmesi, satışların hızlanmasına yol açmıştır.

Siz de İstanbul’da uygun fiyatlı sıfır ev sahibi olmak istiyorsanız Roya Nova Residence konutlarından İş Bankası anlaşmalı konut projelerine tanınan ayrıcalıklar sayesinde en uygun ödeme koşullarıyla daire satın alabilirsiniz.

 • Daireler: Roya Nova Rezidans’ta büyüklükleri 46 – 107 metre arasında değişen 252 daire bulunuyor.
 • Konum: Roya Nova Rezidans Avrupa otoyolunun hemen yanında, Ümraniye ilçesi, Selvin Sokak’ta yer alıyor. Yeni konut projeleri için en çok tercih edilen lokasyonlardan birinde yer aldığı için satışa çıkan daireleri kaçırmamak için acele etmelisiniz.
 • Fiyatlar: İstanbul’daki uygun fiyatlı konut projeleri arasında sayılan Roya Nova Rezidans,
 • 46 – 47 metrekare stüdyo daireleri 460 bin TL’den,
 • 65 – 73 metrekare 1+1 daireleri 580 bin TL’den,
 • 98 – 107 metrekare 2+1 daireleri 960 bin TL başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Lansman fırsatlarından faydalanmak, ödeme seçeneklerini incelemek ve daha birçok detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Konut Projelerinde Banka Kredisi Kullanılıyor mu?

Araç kredisi, ihtiyaç kredisi gibi konut kredisi de bankaların sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden bir tanesi. Ev sahibi olmak için yıllarca para biriktirmeye çalışıp, peşinatı ödedikten sonra borca girenler, kredi çekmek isteyip cesaret edemeyenler ev satın alma hayalini uzun süre boyunca erteliyor. Bunun yaşanmaması için fırsat sunan bankaların konut kredisi teşvikleri kira ödemenizi bankalara yapıyor gibi düşünüp, çektiğini krediyi sahibi olduğunuz evde oturarak ödeyebileceksiniz.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından konut kredisi avantajlarını inceleyebilirsiniz.

İş Bankası Anlaşmalı Konut Projesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri arasında satın almak istediğiniz konut araştırmasına şu sorulara cevap vermekle başlayabilirsiniz.

 • Bütçem ne kadar?
 • Geri ödeme tutarını karşılayabilir miyim?
 • Projenin bulunduğu konum merkezi mi? Toplu taşıma uygun mu?
 • Konutlar tam donanımlı, güvenli ve konforlu mu?
 • Bir daireden tüm beklentilerimi karşılıyor mu?
 • Yatırım amacım için prim yapma ihtimali yüksek mi?

İş Bankası anlaşmalı konut projelerinde vade süresi ne kadar?

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri vade süresi 600 bin TL tutarına kadar 120 ay olarak belirlenmiş.

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri faiz oranı nedir?

İş Bankası ortaklığındaki konut projelerinden kullanacağınız konut kredisi için faiz oranı %0,78’dir.

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri kredi seçenekleri nelerdir?

İş Bankası anlaşmalı konut projeleri için 100 bin TL’lik kredide; Faiz oranı %0,78 ve vade süresi 60 ay iken geri ödeme 125 bin 601 TL iken, Aynı faiz oranı ve 120 ay vadeyle bu tutar 154 bin 358 bin TL oluyor.

İş Bankası anlaşmalı konut projelerinden kimler faydalanabilir?

600 bin TL’ye kadar anlaşmalı konut projeleri için yeni kredi kullanacak kişiler için geçerlidir.

İş Bankası konut projeleri avantajları nelerdir?

Türkiye’nin öne çıkan inşaat firmalarının konut projelerinden uygun faiz ve ödeme koşullarıyla faydalanmak, uzun vade süresi sayesinde bütçeyi zorlamadan geri ödeme yapmak, İş Bankası anlaşmalı konut projelerinin sunduğu avantajlardandır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here