halkbank anlaşmalı konut projeleri

Hem gayrimenkul sektörüne hem de ev sahibi olmak isteyenlere destek amaçlı uygun ödeme koşulları, faiz oranları ve uzun vade seçenekleri sunan Halkbank anlaşmalı konut projeleri ile kira öder gibi ev sahibi olmanız mümkün!

Satın almayı düşündüğünüz konut projesinde Halkbank konut kredisi kullanmak istiyorsanız öncelikle anlaşmalı şubeleri öğrenmeniz gerekiyor.

Halkbank anlaşmalı konut kredisi listesine ve yetkilendirilmiş şubelere buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Adana, Antalya Bursa, Çanakkale, Muğla, Manisa, Rize, Uşak, Trabzon, Yozgat gibi daha birçok ilimizde yükselen konut projelerinin birçoğunda Halkbank konut kredisi kullanmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

En İyi Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri

En iyi Halkbank anlaşmalı konut projeleri arasında Sur Yapı, Folkart, Bayraktar Grup, Optimum Yatırım, Besa İnşaat, Avcılar İnşaat gibi gayrimenkul ve inşaat sektörünün öne çıkan firmalarının projeleri yer alıyor.

Hem uygun fiyatlı hem de pahalı ve çok lüks konutlar olmak üzere farklı bütçelere yeni teknolojilerle, güvenlik ve deprem dayanıklılığı en üst seviyede, konforlu evler satın almanızı sağlayacak birçok proje, cazip ödeme seçenekleriyle müşterilere sunuluyor.

Halkbank Anlaşmalı Ucuz Konut Projeleri

Aşağıda sizler için bazı halkbank anlaşmalı ucuz konut projelerini derledik.

Folkart Line

folkart line

İzmir’deki güvenilir ve lüks konut anlayışının yanında ekonomik fiyatlı projeleriyle ev sahibi olmak isteyen herkese uygun koşullar sunan Folkart Line projesi teslimine başlamaya hazırlanıyor. 2018 Mart ayında başlayan projede Haziran 2020’de evlerini teslim alacak.

 • Daireler: Metrekaresi 79 ile 125 arasında değişen 2+0 ve 3+1 toplam 422 daire bulunuyor.
 • Konum: İzmir’in çok sayıda konut projesine ev sahipliği eden, güm geçtikçe gelişen Karabağlar ilçesinde yer alıyor.
 • Fiyatlar: 79 -92 metrekare 2+1 daireler 367 bin TL’dan, 125 metrekare 3+1 daireler ise 493 bin TL’dan Halkbank anlaşmalı projeler kapsamında uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.
 • Ödeme seçenekleri ve buraya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Besa İnşaat Kent İncek

Besa İnşaat Kent İncek

Halkbank anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Kent İncek, toplam 604 dairelik 7 bloğuyla Ankara’nın gelişmekte olan bölgesinde yükseliyor. 2017 Ocak ayında başlayan ve yaklaşık %80’i tamamlanmış projenin teslim tarihi 2021 Mart ayı olarak planlanıyor.

 • Daireler: Kent İncek projesinde 61 metrekareden 196 metrekareye kadar değişen büyüklüğe sahip 1+1, 2+1 , 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.
 • Konum: Ankara çevreyolunun yanında yer alarak şehir merkezine kolay ulaşım sağlanabilen proje, adını bulunduğu semt İncek’ten alıyor.
 • Fiyatlar: Kent İncek’te 61 metrekare 1+1 daireler 225 bin TL’den,
 • 61 – 117 metrekare 2+1 daireler 510 bin TL ile 650 bin TL arasında,
 • 139 metrekare 3+1 daireler 755 bin TL ile 820 bin TL arasında,
 • 196 metrekare 4+1 daireler 955 bin TL’den fiyatlandırılarak satışa sunuluyor.

Halkbank anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Kent İncek hakkında buradan detaylı bilgi ve uygun ödeme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Fırat İnşaat -- Relax Yaşamkent

Halkbank anlaşmalı uygun fiyatlı konut projelerinden bir tanesi olan Ankara projelerinden Relax Yaşamkent, şehrin sessiz ve sakin bölgesinde yükselen 4 bloğu ve 423 dairesiyle Haziran 2020’de teslim edilmeye hazırlanıyor.

 • Daireler: Sabit daire tipi ve büyüklükleriyle inşa edilen Relax Yaşamkent konutları 77 metrekarelik 2+1 dairelerden oluşuyor.
 • Konum: Relax evleri, Ankara’nın yeni gelişen ve birçok konut projesi yükselen semti Yaşamkent’te yer alıyor. Şehir içi ulaşımı kolaylaştıran ve merkezi noktalara 20 dk içinde ulaşmaya imkan veren Ankara – Eskişehir yoluna sadece birkaç dakika uzaklıkta.
 • Fiyatlar: 77 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 daireler 349 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projenin başladığı 2018 Aralık ayından itibaren %23’e kadar değer kazanması yatırım amaçlı ev almayı düşünenler için, Halkbank anlaşmalı konut projeleri arasında da yer aldığından avantajlı bir seçim oluyor.

Relax Yaşamkent ödeme seçenekleri ve proje detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Halkbank Anlaşmalı Pahalı Konut Projeleri

Halkbank anlaşmalı pahalı konut projelerini sizler için derledik aşağıda bulabilirsiniz:

Sur Yapı Tempo City

İstanbul’un birçok farklı bölgesinde yükselen projeleriyle öne çıkan Sur Yapı’nın 2017 yılı ocak ayında başlayan projesi Nisan ayı itibariyle teslim edilmeye başladı. Halkbank anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Sur Yapı Tempo City’den avantajlı ödeme seçenekleriyle geç kalmadan konut sahibi olmak için acele edin! Sur Yapı’nın Tempo City haricinde İstanbul’da imza attığı Excellence Koşuyolu, Şehir Konakları, Yeşilmavi Maltepe, Bahçeyaka Ispartakule, Sancaktepe ve Topkapı Evleri olmak üzere değişken fiyat aralıklarıyla sunulan projeleri de bulunuyor.

 • Daireler: Tempo City konutları 217 daireye sahip 2 bloğunda 61 – 193 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor.
 • Konum: Tempo City konutları Cendere Caddesi yanında, Kağıthane ilçe merkezinde yer alıyor.
 • Fiyatlar: İstanbul’un pahalı konut projelerinden bir tanesi olan Tempo City’de
 • 61 – 73 metrekarelik 1+1 daireler 957 bin TL’den,
 • 112 – 134 metrekarelik 2+1 daireler 1 milyon 500 bin TL ile 1 milyon 956 bin TL,
 • 168 – 193 metrekarelik 3+1 daireler 2 milyon 226 bin TL’den satışa sunuluyor.

Ödeme seçenekleri ve proje hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Rast Grup -- Bilkent Nazende

blank

Ankara’nın lüks semtlerinden birinde, Rast Grup tarafından hayata geçirilmiş projen 5 bloktan oluşan 315 dairesini ev sahiplerine Nisan 2021 itibariyle teslim edecek. Şehrin lüks konutları arasında yer alacak Bilkent Nazende’den Halkbank anlaşmalı konut kredisi başvurusunda bulunarak, uygun ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 • Daireler: Projede 114 metrekareden 459 metrekareye kadar değişen büyüklüklere sahip 2+1’den 6+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor.
 • Konum: Bilkent Nazende projesi Ankara’nın son yıllarda değeri artan lüks Beytepe, Çankaya’da konumlanıyor.
 • Fiyatlar: 114 – 155 metrekare 2+1 daireler 895 bin TL ile 1 milyon 313 bin TL,
 • 170 – 206 metrekare 3+1 daireler 1 milyon 486 bin TL ile 2 milyon 100 bin TL,
 • 239 – 300 metrekare 4+1 daireler 1 milyon 723 bin TL ile 2 milyon 840 bin TL,
 • 348 metrekare 5+1 daireler 3 milyon 571 bin TL ile 3 milyon 623 bin TL,
 • 353 – 459 metrekare 6+1 daireler 3 milyon 77 bin TL ile 4 milyon 321 bin TL arasında fiyatlandırılıyor.

Folkart Vega

İzmir’de başarılı projelere imza atan Folkart’ın uygun fiyatlı projelerinin yanında 5 milyon TL’ye kadar çıkan satış bedelleriyle lüks konutları da bulunuyor. Bunlardan bir tanesi olan Folkart Vega, İzmir’in en güzel manzarasına ve doğasına sahip bölgesinde, 3 blok halinde yükseliyor.

 • Daireler: Folkart Vega’nın 3 bloğunda toplam 42 ticari alan ve 812 konut bulunuyor. 1+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri bulunan projede daire büyüklükleri 61 metrekare ile 441 metrekare arasında değişiyor. 
 • Konum: Folkart Vega evleri, İzmir’in emlak endeksi günden güne artan Halkapınar semtinde, en işlek caddelerinden biri olan Mürselpaşa Bulvarı’na yakın konumda bulunuyor.
 • Fiyatlar: Proje temeli itibarinden bugüne kadar %22 oranında değerlenen konutlar Folkart Vega konutları henüz yarısı tamamlanmış olsa da yoğun ilgi görüyor. Projede
 • 61 – 101 metrekare 1+1 daireler 561 bin TL’den,
 • 110 – 219 metrekare 2+1 daireler 892 bin TL ile 1 milyon 503 bin TL arasında,
 • 182 – 317 metrekare 3+1 daireler 1 milyon 442 bin TL ile 1 milyon 972 bin TL arasında,
 • 236 – 441 metrekare 4+1 daireler 2 milyon 20 bin TL ile 2 milyon 727 bin TL arasında,
 • 328 – 441 metrekare 5+1 daireler 5 milyon 177 bin TL’dan satışa sunuluyor.

İzmir’in en lüks projelerinden biri olan Folkart Vega konutlarına dair detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Konut Projelerinde Banka Kredisi Kullanılıyor mu?

Bankaların sunduğu kredi imkanları elektronik ürünler, temel destek, araç ve konut kredisi gibi daha birçok farklı alanda nakit sıkıntısı çekenlerin imdadına yetişiyor. Kredi ödemelerinde soru işareti yaratan yüksek faiz oranı ve kesintilere maruz kalmamak için ne için kredi kullanacaksanız, o alanda hizmet veren firmalar ve bankanız arasında anlaşma olup olmadığını araştırmalısınız. Bunlardan bir tanesi olan Halkbank anlaşmalı konut kredisi sayesinde ev satın almak için nereden nakit bulacağınızı düşünmenize gerek kalmıyor.

Halkbank başta olmak üzere daha birçok kamu ve özel banka, konut kredilerine destek sağlayan ödeme koşulları sunuyor. Türkiye’nin birçok kentinde yeni başlayan, inşaat aşamasında olan ve satışı devam eden projeler arasından Halkbank anlaşmalı konut projeleri dahilinde olanları seçmeniz halinde kampanyalı kredi seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.

Kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz Halkbank kanaları;

Halkbank şubeler ve internet sitesi şeklindedir. İlk etapta gelir durumu ve kişisel bilgileri içeren ön başvuru yapıyorsunuz. Değerlendirme neticesine göre kredinizi çekmek üzere şubeye giderek belgelerinizi teslim edecek ve kendi evinizi satın almanızı sağlayacak meblağa sahip olabileceksiniz.

Halkbank Anlaşmalı Konut Projesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halkbank anlaşmalı konut projeleri için kredi kullanmak isterseniz inşası tamamlanmamış birinci el konutlar ve inşaatı devam eden projelerin dairelerinden satın alınması şartını sağlayan daireler arasından seçim yapmalısınız.

 Kredi bedelinin bir kısmı kredi tahsis ücreti olarak bankaya ödeniyor. Örneğin 100 bin TL kredi bedelinde %0,05 kredi tahsis ücreti, aylık %0,79 faiz oranı ve 120 ay vade şartlarında %10,2826 maliyet oranı ortaya çıkıyor.

Bazı konut projelerinde ödenmesi gereken peşinat tutarlarını karşılamakta zorluk çekme ihtimaliniz varsa, Halkbank anlaşmalı konut kredileriyle kira ödemeden farksız bir şekilde kredi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 400 numarasından ve şubelerden konut kredisi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Halkbank anlaşmalı konut projeleri yerine bireysel konut kredisi başvurularında faiz oranının %0,79 yerine %0,94’e kadar çıkacağını hatırlatmakta fayda var.

İlginizi çekebilir:

Halkbank anlaşmalı konut projelerinde vade süresi ne kadar?

Halkbank anlaşmalı konut projelerinde kredi ödemeleri için vade süresi 36 aydan başlayarak 180 aya kadar çıkabiliyor.

Halkbank anlaşmalı konut projeleri faiz oranı nedir?

Halkbank anlaşmalı konut projeleri için çekilen kredilerde faiz oranı %0,79 olarak belirlenmiştir.

Halkbank anlaşmalı konut projeleri kredi seçenekleri nelerdir?

Halkbank konut kredilerinde müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayan 3 ay erteleme, değişken faiz oranlarıyla ödeme, dönemsel ödeme gibi farklı yöntemler sunuyor.

Halkbank anlaşmalı konut projelerinden kimler faydalanabilir?

Henüz inşaatı bitmemiş veya tamamlanmamış sıfır konut satın alan kişiler Halkbank anlaşmalı konut projeleri için sunulan kredi avantajlarından faydalanabilirler.

Halkbank konut projeleri avantajları nelerdir?

Bireysel kredi koşullarının sağlamadığı avantajları sağlaması bile Halkbank konut projeleri avantajları başında yer alıyor. Bu nedenle yatırım veya oturma amaçlı ev satın almak isteyenlerin sayısına cevap vermek adına uygun ödeme, vade seçenekleri ve faiz oranları sunan bankalardan destek alınabiliyor. Ayrıca bankaların anlaşma sağladığı firmalar güncel deprem yönetmeliklerine uygun, son teknolojilerle döşenmiş, sosyal imkanları gelişmiş projelerden oluşuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here