gaziantep konut projeleri

Sahip olduğu tarihi güzellikleriyle ülkemizin en özel şehirlerinden bir tanesi olan Gaziantep’te hayata geçirilen konut projeleri bu tarihi kentin modern yaşamla en güzel şekilde birleşmesini sağlıyor. Gaziantep konut projeleri sayesinde ev sahibi olma hayali kuran birçok kişi 250 bin TL’den 3 milyon TL’ye kadar herkesin bütçesine uygun konutları satışa çıkarıyor. Gaziantep’te ev sahibi olmak istiyorsanız yeni satışa sunulacak ve henüz teslim edilmeye başlanan konutlara sahip firmaların ve banka kredilerinin cazip ödeme fırsatlarından faydalanmak için acele etmenizi öneriyoruz.

En iyi Gaziantep konut projeleri

Son yıllarda inşaat ve yapı firmalarının Gaziantep’in gelişen bölgesi İbrahimli’de peş peşe başlattığı projeler şehrin en yeni, modern ve tüm sosyal imkanlara sahip konut projeleriyle öne çıkıyor. 2019, 2020 itibariyle teslim edilmeye başlanan birçok Gaziantep konut projesi hala Lansman fiyatlarıyla satışa devam ediyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için Gaziantep’te birçok konut projesine imza atmış Sebzeci Yapı, Hasan Sever inşaat ve Günsev Yapı gibi daha birçok firmanın projesine göz atabilirsiniz.

Gaziantep Ucuz Konut Projeleri

Çoğunluğu Gaziantep’in yeni yerleşim bölgesi kabul edilen İbrahimli’de olmak üzere şehrin birçok yerinde yükselen Gaziantep ucuz konut projeleri konforlu yeni yaşam alanlarını 250 bin TL ile 700 bin TL arasında değişen fiyatlarla sunuyor.

Gaziantep’te konforlu, güvenilir ve uygu fiyatlı ev sahibi olmayan kalmasın niyetiyle yola çıkılarak yükselen Tuğçe Modern konutları, kendisiyle aynı adı taşıyan Tuğçe İnşaat imzası taşıyor. 2020 Eylül ayı itibariyle teslim edilmesi planlanan konutlar konum ve konfor açısından kaliteli bir yaşam vaat ediyor.

 • Daireler: Projede büyüklükleri 117 ile 164 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.
 • Konum: Tuğçe Modern konutları Gaziantep’in hızla gelişen yeni yaşam ilçelerinden biri olan Beylerbeyi, Fıstıklık’ta konumlanıyor. Şehir merkezi ve gitmek istenilen her yere kolay ulaşılabilir lokasyonda yer alıyor.
 • Fiyatlar: Tuğçe Modern konutlarında;
 • 117 metrekare 2+1 daireler 305 bin TL’den,
 • 164 metrekare 3+1 daireler 455 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Tuğçe İnşaat imzalı tüm projeler ve Tuğçe Modern projesi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sebzeci Yeşil Park

Sebzeci Yapı A.Ş. tarafından inşa edilmiş Sebzeci Park konutları firmanın Gaziantep’teki onlarca konut projesinden bir tanesi. 2019 başında teslim edilmeye başlanan ve hala satışları devam eden Sebzeci Park Yeşil Vadi dairelerinin bahçe ve park manzaralarına sahip.

 • Daireler: Sebzeci Park konutlarının 6 bloktan oluşan 96 dairesinin tümü 3+1 tipinde ve 185 metrekaredir.
 • Konum: Adını karşısında bulunan, Gaziantep’in en büyük şehir parkı olarak tanınan Yeşil Vadi’den alan proje Akbulut Mahallesi, Şahinbey’de konumlanıyor.
 • Fiyatlar: Sebzeci Park Yeşil Vadi 3+1 daireleri 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 • Sebzeci Park konutlarına ait detaylı bilgiler, ödeme planları ve kat görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Günsev Sitesi 7

Gaziantep inşaat ve yapı çalışmalarında önemli işlere imza atan Günsev İnşaat’ın henüz tasarım aşamasında olan Günsev Sitesi 7 gelecekte ev sahibi olabilecek kişilerin taleplerine göre yeni projesini şekillendiriyor. Konforlu ve modern tasarıma sahip 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşacağı bilinen Günsev Sitesi 7, yeterli büyüklüğe sahip daireleri uygun fiyata satışa sunmayı planlıyor. Dolayısıyla, uygun fiyata ev sahibi olmak isteyenler, proje aşamasına yapılan satış bedellerinin çok daha düşük olduğunu unutmadan bu projeyi değerlendirebilir.

 • Daireler: Günsev Sitesi 7 projesi çok büyük daireler yerine yeterli büyüklüğe ve ferah ortama sahip 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşacak.
 • Konum: Günsev Sitesi 7, diğer Gaziantep konut projeleri gibi şehrin yeni yerleşim bölgesi olan İbrahimli’de yükselecek.
 • Fiyatlar: Günsev Sitesi 7 henüz projelendirme aşamasında olduğu için fiyat bilgisinin önümüzdeki günlerde sunulacağı biliniyor. Günsev İnşaat’ın diğer projelerinden baz alarak oluşturulan minimum fiyatlarınsa 400 bin TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

Günsev İnşaat satışı devam eden ve gelecek projeleri hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfiye Kılçık Konaklar

Lütfiye Kılçık Konakları, Alı Kılçık İnşaat tarafından hayata geçirilen, 2019 baharında teslimi başlayan ve satışı devam eden Gaziantep konut projeleri arasında en uygun seçeneklerden bir tanesidir. Lütfiye Kılçık Konakları 7 katlı 2 blok 56 daireden oluşuyor.

 • Daireler: Lütfiye Kılçık Konakları’nda 2+1 ve 3+1 olmak üzere 56 daire bulunuyor.
 • Konum: Cadde üzeri konumuyla her yere kolayca ulaşma imkanı sunan Lütfiye Kılçık Konakları Karacaahmet Mahallesi, Şehitkamil’de konumlanıyor.
 • Fiyatlar: Lütfiye Kılçık Konakları’nda büyüklüğü 125 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 konutların fiyatları sırasıyla 250 bin TL ve 360 bin TL’den başlıyor.

Kat planları, ödeme seçenekleri ve proje hakkında çok daha fazlası hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Alper İnşaat Gaziantep Armada Deluxe

Alper inşaat Gaziantep imzası taşıyan konut projelerinden biri olan Armada Deluxe 11 katlı 4 bloktan oluşuyor. Çocuk oyun alanı, havuz, yürüyüş parkuru, basketbol ve futbol sahası, kreş gibi sosyal imkanların yanı sıra keyifli bir bahçesi de olan Armada Deluxe konutlarının yakın zamanda teslim edilmeye başlanacağı biliniyor.

 • Daireler: Armada Deluxe projesinde 300 metrekare 4+1 daireler bulunuyor.
 • Konum: Armada Deluxe konutları Batıkent Mahallesi, İbrahimli, Şahinevler’de bulunuyor.
 • Fiyatlar: Armada Deluxe konutlarının satış fiyatları henüz bildirilmemiş olsa da, bölge ve konuta göre yapılan emlak endeksine göre 700 bin TL civarından başlayan satış bedeli olacağı tahmin ediliyor.

Projeye dair tüm bilgileri, fiyat ve ödeme seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Pahalı Konut Projeleri

Gaziantep’in şehir manzarasına bakan bölgelerinde, son derece lüks ve konforlu bir yaşamın anahtarını sunan pahalı konut projeleri minimum 3+1 olmak üzere 1 milyon TL’den başlayıp, 6+1 dairelerde 3 milyon 500 bin TL’ye kadar değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dragos Gaziantep

Gaziantep ve İstanbul’da konut projelerine imza atan Hasan Sever tarafından geliştirilen proje bol oksijenli doğanın içinde hem temiz hava hem de manzaraya doymanızı sağlayacak. Adalar konseptiyle inşa edilen projede 3 blok, 38 akıllı daire bulunuyor. Otopark, güvenlik, kafe, sinema salonu ve havuz gibi de sosyal tesisleri bulunuyor. Satışı hala devam eden konutlarına uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sahip olmak için acele etmelisiniz.

 • Daireler: Projede 38 adet 320 metrekare – 377 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip 5+1 ve 6+1 akıllı daire bulunuyor.
 • Konum: Gaziantep’in en iyi projelerinden bir tanesi olan Dragos Gaziantep, şehrin yeni yerleşim bölgesi olan İbrahimli, Şehitkamil’de bulunuyor.
 • Fiyatlar: Dragos Gaziantep daire fiyatları 1 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dragos Gaziantep projesi hakkında aklınıza takılan her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

Veranda Premium

Gaziantep’in lüks konut projelerinden bir tanesi olan Veranda Premium Alper İnşaat tarafından şehrin yeni gözde bölgesi İbrahimli’de yükseliyor. Modern yaşam konseptini baz alarak tasarlanan dairelerin kaliteli yaşam deneyimi sunuyor.

 • Daireler: Veranda Premium projesindeki 11 katlı blokta 360 metrekarelik 5+1 daireler bulunuyor. 
 • Konum: Gaziantep Çevre Yolu’na yakın, konut projelerinin ardı sıra yükseldiği İbrahimli, Şehitkamil ilçesinde yer alıyor.
 • Fiyatlar: Satış bedelleri henüz belirtilmeyen Veranda Premium konutlarının emlak endeksine göre en az 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla sunulması bekleniyor.

Proje hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sapphire Gaziantep

Sapphire Gaziantep, Sevinçler İnşaat imzası taşıyan, 2020 başı itibariyle teslim edilmeye başlanan lüks konutlarıyla Gaziantep’in göz alıcı güzellikte projelerinden biri olarak biliniyor. 17 katlı 3 kulesi, yemyeşil, havuzlu ve çocuk oyun alanı gibi tüm detayların yer aldığı dış mekanıyla huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

 • Daireler: Projede büyüklüğü 230 metrekareden 300 metrekareye kadar değişen yalnızca 4+1 daireler yer alıyor.
 • Konum: Sapphire Gaziantep, konut projeleriyle ünlenen ve Gaziantep’in yeni yaşam merkezi olması haline getirilen İbrahimli’de konumlanıyor.
 • Fiyatlar: Sapphire Gaziantep’in 230 – 300 metrekare arasında değişen 4+1 daireleri 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sapphire Gaziantep proje detaylarına buradan ulaşabilirsiniz:

Icanova Gaziantep

Acarson Holding, Haldız İnşaat ve Vakıf GYO iş birliğiyle hayata geçirilen Iconova Gaziantep projesi, şehrin en modern projelerinden bir tanesi olarak ün kazanmış. 2013 Eylül yılında temelinin atılmasının ardından 2019 Ocak ayı itibariyle teslim edilmeye başlayan ve satışları hala devam eden Iconova Gaziantep hem konut hem de ticari alan sahibi olmanıza olanak tanıyor.

 • Daireler: Icanova Gaziantep’in kat yüksekliği 27 ile 43 arasından değişen 7 kulesinde yer alan 570 daire bulunuyor. Daire büyüklükleri 196 metrekare ile 412 metrekare arasında değişiyor.
 • Konum: Icanova Gaziantep, şehir merkezine kolayca ulaşma imkanı olan Osmangazi semtinde yer alıyor.
 • Fiyatlar: Icanova Gaziantep’in lüks dairelerinin fiyatları şu şekilde:
 • 196 – 206 metrekare 3+1 daireler 1 milyon 300 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında,
 • 253 – 290 metrekare 4+1 daireler 1 milyon 790 bin TL ile 2 milyon TL arasında,
 • 354 metrekare 5+1 daireler 2 milyon 500 bin TL arasında,
 • 412 metrekare 6+1 daireler 2 milyon 900 bin TL ile 3 milyon TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.

Satışı devam eden Icanova Gaziantep’ten daire sahibi olmak isterseniz ödeme seçenekleri ve proje hakkında tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Akasya Konakları

Gaziantep konut projelerinde aktif rol alan Sebzeci Yapı’nın satışı devam eden bir diğer projesi Akasya Konakları bu defa tercihi lüks konutlarından yana kullanmak isteyenler için öne çıkıyor. Akasya Konakları 2020 başı itibariyle teslime başlayan ve hala Lansman fırsatları devam eden konut projelerinden biri olarak 12 katlı 3 bloğuyla yükseliyor.

 • Daireler: Akasya Konakları’nda 4+1 ve 5+1 daire tipinde büyüklüğü 285 metrekare ve 335 metrekare arasında değişen konutlar yer alıyor.
 • Konum: Diğer birçok Gaziantep konut projesi gibi Akasya Konakları da İbrahimli’de yükseliyor.
 • Fiyatlar: İbrahimlideki lüks projelerinden biri olarak öne çıkan Akasya Konakları’nın satış fiyatları 230 metrekare 4+1 daireler için 1 milyon 200 bin TL’den, 5+1 335 metrekare daireler için 1 milyon 550 bin TL’den satışa sunuluyor.

Sebzeci Yapı imzalı Akasya Konakları hakkında buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Gaziantep’te konut projesi alırken nelere dikkat edilmeli?

Gaziantep’te henüz başlayacak bir projeye dahil olma düşünceniz varsa mutlaka firmanın önceki işlerini detaylı bir şekilde araştırmalısınız. Proje süresi, projede belirtilen tüm imkanların eksiksiz sunulması gibi detaylar firmaların kalitesini göstermektedir. Firma karar verdikten sonra da projenin konumu, ulaşım imkanları, çevresel koşulları, sahip olduğu sosyal imkanlar gibi detaylarını incelemeli, son olarak da bütçenizi ayarlamak için emlak endeksini öğrenerek, ona göre hareket etmelisiniz.

Konut Projelerinde Banka Kredisi Kullanılıyor mu?

Konut projelerinde banka kredisi kullanabilirsiniz. Proje firmaları kendi bünyelerinde yapabildiği gibi, bankalarla anlaşma sağlayarak da herkesin yüksek olmayan faiz oranları ve uzun vade seçenekleri sunabiliyor.

Konut projelerinde kullanılan kredinin vade süresi ne kadar?

Firmaya, bankaya ve kredi bedeline göre değişiklik gösterse de genellikle vade süresi 36-180 ay oluyor.

Konut projeleri faiz oranı nedir?

Firmalar ve anlaşmalı bankalarda faiz oranları genellikle %0,78 iken, bireysel kredi kullanımında %0,98’2 kadar çıkabiliyor.

Konut projeleri kredi seçenekleri nelerdir?

Düşük veya sıfır peşinat, uygun aylık ödemeler, sabit faizli ödemeler gibi daha birçok farklı kredi seçeneği sunuluyor.

Gaziantep’te yatırım amaçlı konut alımı nereden yapılır?

Son yıllarda ve gelecekte Gaziantep’in yatırım için en iyi bölgesi İbrahimli’dir.

Gaziantep konut projeleri avantajları nelerdir?

Uygun fiyata şehrin birkaç sonra gözdesi haline gelecek bölgelerinde lüks ve konforu bir arada sunan projelerden daire sahibi olmak ve bunları çok uygun fiyat ve ödeme şekilleriyle elde etmek Gaziantep konut projelerinin sunduğu avantajlardan birkaçıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here