eminevim konut projeleri

Emin Evim konut projeleri yazımıza hoşgeldiniz. Türkiye’ye faizsiz ev satın alma sistemini getiren Emin Evim, uyguladığı tasarruf sistemi ile 1990’lı yıllardan günümüze milletin gayrimenkul ve araç edinmesi için çabalamaktadır. Güven, yenilik ve tasarruf vizyonu ile faaliyete geçtiği günden beri tam 30 yıl geçmesine rağmen Emin Evim konut projeleri uyguladığı elbirliği sistemi sayesinde ihtiyacı olan aileleri mutlu etmeye devam ediyor.

Emin Grup Hakkında

1991 Emin Üstün’ün girişimleri ile dönemin zorlu ekonomik şartlarında konut ve araba edinmek isteyenler için ‘El Birliği’ adı verilen bir sistem yaratılıyor. Anadolu halkının yardımseverlik ve beraberlik geleneklerini günümüzün şehir hayatına yansıtan bu sistem Emin Otomotiv ile başlayarak Emin Evim’i doğurdu. Her ay 2 binden fazla kişinin ev sahibi olabilmesini sağlayan Emin Evim konut projeleri ile başta Emin Grup bünyesindeki Emin Gayrimenkul Geliştirme’nin ürettiği konut projeleri ile sağlandı.

Emin Evim Konut Projeleri Hakkında

Ev almanın en kolay yolu olan Emin Evim konut projeleri ‘Elbirliği Sistemi’ ile yürütülüyor. Konut sahibi olmak isteyen müşterinin ödeme gücüne göre taksitlendirilen ve vadelendirilen proje ile bugüne kadar 160 binden fazla kişi ev sahibi oldu. Aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarına göre dahil olduğunuz grupta yine aylık olarak biriken para ile 1 kişi ev sahibi yapılıyor. Her ay tekrarlanan bu işlem noter huzurunda kura çekilerek belirleniyor. Yani belirlediğiniz vade ve taksit oranına göre dahil olduğunuz grup, ev sahibi olacağınız süreyi de belirliyor. Kura sonucu erken ev sahibi olan kişi bir kereye mahsus taksit artışı yaşarken sırasını bekleyen müşterinin taksidi ise her ay azalıyor. Dileyenler ödeme taksidini erteleyebiliyor ya da sistemden çıkmak istenirse ödediği parayı geri alıyor. Faizsiz uygulanan bu yöntem aynı zamanda ‘Peşinatsız Çekilişli Sistem’, ‘Sabit Yardımlı Çekilişli Sistem’, taksitlerin sabit kalmasını sağlayacak ‘Vade Ortası Sistem’ ya da vadenin ödedikçe düşeceği ‘Düşük Taksitli Çekilişli Sistem’ uygulamaları ile desteklenerek her gelir seviyesinden ailenin ev sahibi olabilmesini sağlıyor.

Emin Evim Konut Projeleri

Emin Gayrimenkul Geliştirme tarafından üretilerek inşaatları gerçekleştirilen İstanbul Pendik’te 5Yüz Kurtköy ve Beydikdüzü’nde Ahenk İstanbul evleri ile on binlerce kişi ev sahibi olmuştur

5Yüz60 Kurtköy

5yuz60

5Yüz60 Kurtköy, İstanbul Anadolu Yakası’nda ayrıcalıklı lokasyonu, modern mimarisi ve yaşam alanlarıyla prestijli yaşamın anahtarını sunuyor. Gelişmiş akıllı ev teknolojilerinin modern mimari ile birleşerek sakinleri için optimum kullanıma uygun olarak hazırlanan 5Yüz60 konut projesi ile 560 aile ev sahibi oldu. Emin Evim güvencesi ile spor tesislerinden peyzaj alanlarına, çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz eğitim kurumlarından dinlenme alanlarına 5Yüz60 Kurtköy projesi ile gelecek daha da parlak gözüküyor. İstanbul’un fethinin 560. yılına özel hazırlanan 5Yüz60 Kurtköy projesi Sabiha Gökçen Havalimanı, Viaport AVM, Koç Lisesi, Teknopark, Sabancı Üniversitesi ve denizden vazgeçemeyenler için Pendik Marina’ya da oldukça yakın.

  • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, yoga ve pilates salonu, Spa, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru
  • Daire Tipleri: Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1
  • Metrekare Aralığı: 50 metrekare – 210 metrekare
  • Lokasyon: Pendik, İstanbul
  • Emin Evim 5Yüz60 Kurtköy konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve yalnızca size özel fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için tıklayın

Ahenk İstanbul

eminevim ahenk

Ahenk İstanbul, Avrupa Yakası’nın gelişen yüzü Beylikdüzü’nde şehrin tüm olanaklarına yakın ve karmaşadan uzak bir hayat vadediyor.  Modern ve estetik mimarinin, konfor ve akıllı ev teknolojisi ile birleştiği tam 489 daireden oluşan Ahenk İstanbul konut projesi spor ve fitness, yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanları gibi sosyal alanlar ile donatılmış. Beylikdüzü’nde yer alan merkezi lokasyonu ile toplu ulaşım araçları, E-5 kara yolu, eğitim kurumları, hastaneler, Marmara Park alışveriş merkezi gibi bölgelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Ahenk İstanbul projesi şehirden uzaklaşmadan ayrıcalıklarını yaşamanızı sağlıyor.

  • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark, fitness ve spor salonu, yoga ve pilates salonu, Spa, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş parkuru
  • Daire Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
  • Metrekare Aralığı: 69 metrekare – 290 metrekare
  • Lokasyon: Beylikdüzü, İstanbul
  • Emin Evim Ahenk İstanbul konut projesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve yalnızca size özel fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için tıklayın

Emin Evim İletişim

‘Güveniniz emanetimiz’ misyonu ile konut projeleri üreten ve on binlerce kişiyi ev sahibi yapan Emin Evim, 30 yıldan beridir gelen güven ve El Birliği sistemini müşteri ilişkilerinde de devam ettiriyor. Emin Evim konut projelerinin üretim, inşa ve satış süreçleri boyunca şeffaflık ve dürüstlük ilkelerinde ilerleyen Emin Evim danışmanları satış sonrası da memnun ev sahipleri için hizmet vermeye devam ediyor.

Emin Evim konut projeleriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için İletişim sayfasında yer alan İletişim Formu’nu doldurarak satış ekibinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz 444 36 46 çağrı merkezi hattı ya da 0216 651 5500 numaralı danışma merkezini arayıp dilerseniz de İstanbul Üsküdar’da yer alan merkez ofisi ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz sorularınızı internet vasıtası ile Görüntülü Şube online platformu üzerinden iletebilir hatta ilgilendiğiniz proje için sanal tur atıp ödeme ve sözleşme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Emin Evim konut projeleri nelerdir?

Emin Evim İstanbul Anadolu Yakası’nda Pendik’te 5Yüz Altmış Kurtköy ve Avrupa Yakası’nda Beylikdüzü’nde Ahenk İstanbul konut projelerine sahiptir.

Eminevim sistemi nedir?

Eminevim sistemi ile dilediğiniz gayrimenkulü faiz ödemeden imece usulü ve Elbirliği yöntemleri ile satın alabilir ve konut sahibi olabilirsiniz.

Emin Evim konut projelerinde çekilişsiz ev sahibi olmak mümkün mü

Dilerseniz teslim tarihinizi kesin olarak bildiğiniz Vade Ortası Sistem ya da Peşinatlı Erken Sistem seçenekleri ile çekilişe girmeden ev sahibi olabilirsiniz.

Eminevim sistemi güvenli midir?

Eminevim ipotek teminat sistemi ile çalışarak ev sahibi olan ya da sıra bekleyen tüm müşterilerinin hakkını güvence altına alır.

Emin Grup şirketleri hangileridir?

Emin Evim, Emin Otomotiv, Emin Otomotiv 2. El, Emin Gayrimenkul Geliştirme, Emin Sigorta, Emin Enerji, Emin Tarım ve Hayvancılık, Emin Travel; Emin Grup şirketleridir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here