Dapyapı Konut Projeleri

Dap Yapı yıllardan beri gelen tecrübeleri ve öncü bakış açısı ile geleceğin yaşam alanlarını oluşturarak konut sektörüne yeni bir vizyon getirdi. Dap Yapı konut projeleri başta İstanbul olmak üzere Ege’nin incisi İzmir ve gelecek projeleri ile de modern şehirler için lüks ve konforu bir araya getiriyor.

Dap Yapı

Dap Yapı, 1999 yılında gerçekleştirdiği ilk markalı konut projeleri ile sektöre hızlı bir giriş yapıp yapı anlayışına getirdiği yenilikçi yaklaşımlarla hızla öncü firmalar arasına girmiştir. Koseptini su, doğa ve gelecek olarak belirlemiş olan DAP Yapı, Kağıthane’de gerçekleştirdiği ilk “Şelale Evleri” projesinden beri şehirli insana modern yaşam alanları misyonuyla hareket etmekte. Sektöre üstün nitelikli konut projeleri oluşturma amacıyla giriş yapan DAP Yapı aynı zamanda AVM projeleri, iş merkezleri ve çok yönlü yaşam alanlarından oluşan rezidans projelerini de gerçekleştirmektedir. 

Dap Yapı Projeleri

Dap Yapı, gelecek fikri üzerine gerçekleştirdiği nitelikli yaşam ve iş alanlarıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarının yanı sıra İzmir’de de konut projeleri gerçekleştiriyor.

Başta Kağıthane’de Şelale Evleri, Ümraniye-Çekmeköy hattı ve Maltepe-Dragos-Kadıköy hattı boyunca devam eden Şelale Konakları ve Şelale Village, Kartal’da İstmarina ve Teras Kule, Vadelibağ Altunizade’de Vadelibağ Konakları ve Ege’nin incisinde DAP İzmir projeleri ile tanınan DAP Yapı aynı zamanda yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle de kalitesini tescillemiştir.

Dap Yapı Satışı Devam Eden Konut Projeleri

Modern hayatın ve doğanın iç içe geçip lükse kavuştuğu Dap Yapı projelerinin satışları, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasının yanı sıra İzmir’de de şehrin tam kalbindeki rezidans ve konutlarıyla devam ediyor.

DAP İzmir

İzmir’in kalbinde eşsiz körfez manzarasına karşı konumlanmış daireleriyle DAP İzmir, lüksü ve Ege’nin huzurunu bir arada barındırıyor. 31 ve 32 katılı iki farklı kule ile 707 konut ve ticari alanlardan oluşan DAP İzmir başta keyifli anlar yaşatacak geniş balkonlu daireleri olmak üzere metro, otobüs durakları ve çevre yolu gibi çok yönlü ulaşımı, evinizden çıkmadan ulaşabileceğiniz lüks restoran ve kafeleri, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi olanaklarıyla da İzmir’in ayrıcalıklı yaşam alanlarından.

 • Daireler: 37 metrekarelik stüdyo dairelerden, 1+1, 2+1 ve 209 metrekarelik 3+1’e her seçenekte balkon yer alan farklı daire alternatifleri mevcut.
 • Lokasyon: Barbaros, Refik Tulga Caddesi, 5301/2. Sok. No:4 Bornova/İzmir
 • DAP İzmir projesi konutlarını hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Validebağ Konakları

İstanbul’un modern lokasyonlarından Altunizade’de 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Avrasya Tüneli’nin yakınında yer alan Vadelibağ Konakları, şehir yaşamını doğayla birleştiriyor. Adile Sultan Kasrı ve adını aldığı tam 354 bin metrekarelik Validebağ Korusu’nun yemyeşil dokusuna karşı kurulmuş olan Validebağ Konakları aynı zamanda bölgenin huzurlu yapısı düşünülerek tasarlanmış. Vadelibağ Konakları’nda aileniz ve mahallenizin seçkin sakinleriyle, geniş bahçenizden korunun benzersiz güzelliklerine karşı vakit geçirmek için bir ömürlük vaktiniz olacak.

 • Daireler: Bölgenin doğası göz önünde bulundurularak az katlı olacak şekilde inşa edilmiş konutlarda 1+0’dan 6+1’e kadar farklı konak alternatifleri yer alıyor.
 • Lokasyon: Barbaros, 72, Tophanelioğlu Cd. Üsküdar/İstanbul
 • Validebağ Konakları, konutları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Teras Kule

İstanbul Anadolu Yakasında Kartal’da konumlanan Teras Kule, Dap Yapı’nın Kartal projesinde birlikte çalıştığı dünyaca ünlü mimar Zaza Hadid ile bölgeye yeni bir soluk getiriyor. Teras Kule’nin Adalara bakan manzarasında jakuzi keyfi yapmak istemez misiniz? Eşi benzeri bulunmayan gökyüzü bahçeleri, yüzme havuzu, spor tesisleri ve ulaşım hatlarına yakınlığı da Teras Kule’yi modern şehirlinin bir numaralı tercihi yapıyor.

 • Daireler: Toplam 364 daire, 25 ofis ve 11 mağazanın yer aldığı rezidanslarda stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri mevcut.
 • Lokasyon: Topselvi, Gülin Sk. No:13 Kartal/İstanbul
 • Teras Kule rezidanslarını hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Taksim Petek Rezidansları

İstanbul’un göbeği Taksim’de, Avrupa Yakası’nda tarihi yarımadanın binlerce yıllık manzarasına karşı konumlanan Taksim Petek Rezidansları şehrin kalbinde seçkin bir yaşam imkanı sunuyor. Rezidanslarının adını aldığı bal peteği şeklinde tasarlanmış akıllı bina teknolojisi ile Taksim Petek Rezidanslarında yer alan geniş camlı dairenizden şehrin panoramik manzarasına bakarken İstanbul’a bir kez daha hayran kalacaksınız. Taksim Petek Rezidanslarında eğlenceyi, şehir hayatının ritmini ve Boğaz’ın huzurunu bir arada bulacaksınız.

 • Daireler: Toplam 112 daire,15 ofis ve 5 mağazanın yer aldığı Taksim Petek’te 1+1, 2+1, 3+1 rezidans daire seçenekleri mevcut.
 • Lokasyon: İnönü, Elmadağ Cd. No:48 Şişli/İstanbul
 • Taksim Petek Rezidansları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Adam Kule

İstanbul’da, Maltepe Dragos’ta konumlanmış olan Adam Kule, şehrin içerisinde yeniliği ve lüksü bir arada isteyenler için tasarlanmış. Tasarımını insan fizyolojisinin benzersizliğinden alan Adam Kule, Adalar manzarası, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor tesislerinin yanı sıra toplu ulaşım ve marinaya yakınlığıyla da Dragos’ta yeni bir yaşam vadediyor.

 • Daireler: Toplam 254 daire, ofis ve mağazadan oluşan tek kulede 1+0 ve 1+1 daire yapıları yer alıyor ve isteğe göre rezidans daireleri birleştirilebiliyor.
 • Lokasyon: Cevizli, Kırıkkale Sk. No:9 Kartal/İstanbul
 • Adam Kule projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Vazo Kule

Vazo Kule, İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen merkezi Maltepe Dragos’ta yer alan bir diğer DAP Yapı konut projesi. Vazo Kule, mimarisinde Hitit uygarlığının binlerce yıllık mirası olan İnandık Vazosu’nun özgün tasarımından esinlenmiş. Rezidansların tamamında kullanılan Hitit dönemine ait iç dizaynın yanı sıra İstanbul’un eşsiz Adalar manzarasına karşı konumlanan daire ve ofisler de geçmiş ve geleceğin mükemmel uyumunu bir arada arayanlar için tasarlanmış.

 • Daireler: Toplam 254 daire, ofis ve mağazadan oluşan tek kulede 1+0 ve 1+1 daire yapıları yer alıyor ve isteğe göre rezidans daireleri birleştirilebiliyor.
 • Lokasyon: Cevizli, 30 Ağustos Cd. No:15 Maltepe/İstanbul
 • Vazo Kule projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Dap Yapı Gelecek Projeler

Dap Yapı yıllardan beri öncülük ettiği sektöre geleceğin konut projelerini tasarlamaya devam ediyor. Güncel olarak tasarımı devam eden ve kısa süre içerisinde tamamlanacak gelecek projelerinin başında DAP Nişantaşı yer alıyor.

DAP Nişantaşı

Dap Yapı gelecek projeleri arasında yer alan DAP Nişantaşı, Avrupa yakasının yıllardan beri gelen elit semtlerinden Nişantaşı’nın merkezinde yer alıyor. Lüks alışverişin, dünyaca ünlü restoran ve kafelerin, gece hayatının ve birbirinden güzel peyzajlı parkların yer aldığı semtte DAP Nişantaşı konutları ile şehrin bir parçası olduğunu hissedeceksiniz.

DAP Nişantaşı ön talep formunu doldurmak ya da projeyle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Dap Yapı Satışı Tamamlanmış Projeler

Dap Yapı 90’lı yılların sonundan beri tasarladığı ödüllü lüks yaşam projeleri ile Türkiye’nin yanı sıra dünya konut sektörüne de yön veriyor. Milenyumun mimari konseptleri ile sosyal tesislerin ve konut rezidansların bir arada yer aldığı Dap Yapı tamamlanmış projeleri ile de başarısını gözler önüne seriyor.

İSTMarina

Tarih’in en büyük ikinci emlak ihale projesi olan İstmarina, İstanbul’da geleceğin semti olarak anılan Kartal’da özel bir yaşam alanı olarak geliştirildi. İçerisinde konut rezidansları, ofis merkezleri, otel, hastane, marina, dünyaca ünlü yaklaşık markanın mağazalarının yer aldığı İstmarina Alışveriş Merkezi, restoran ve kafeler, helikopter pisti ve deniz uçağı ile de şehrin içerisindeki seçkinler için Adalar ve deniz manzarasıyla standartların ötesinde yaşam olanakları sunuyor.

 • Lokasyon: Kordonboyu Mah. Ankara Cd. No:147 Kartal/İstanbul
 • İSTMarina Kartal yaşam merkezi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Dalga Kule

Maltepe’de denizin dalgalarından ilham alınarak tasarlanmış, sahil ve marina ile bütünleşmiş olan Dalga Kule, İstanbul’un içerisinde lüks yaşam denilince akla ilk gelen konutlardan. Dap Yapı farkıyla metrelerce yükseklikte bulutların içerisindeki teraslarında jakuzilerin yer aldığı Dalga Kule, otel konseptindeki ayrıcalıklı yaşam imkanları ile de sıradan rezidanslardan sıyrılıyor.

 • Lokasyon: Cevizli, Cemre Çk. No:4 Maltepe/İstanbul
 • Dalga Kule konut projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

DAP Vadisi

Dap Yapı’nın dünyada ilk defa tasarladığı mimari örneklerden olan DAP Vadisi harflerden ilham alan yapısı ve Bumerang ofisi ile dünyanın en iyi ofis yönetimi ve iş geliştirme ödüllerine layık görülmüş. Özgün mimarisinin yanı sıra geniş peyzaj alanı, panoramik görünümlü, konforlu ve donanımlı ofisleri, lüks ortak kullanım alanları ve sunroof sistemi ile de ofis hayatını ayrı bir boyuta taşıyor.

Z Ofisi, İ Ofisi, Y Ofisi, A Ofisi, S Ofisi ve Bumerang Ofis sistemi ile ofis yönetiminde VIP ayrıcalıklarıyla şehrin merkezinden yurt içi ve yurt duşu hizmetlerin tamamından faydalanmak mümkün.

 • Lokasyon: Seçkin Sk. No:3 Kağıthane/İstanbul

Burgu Kule

Dap Yapı’nın Türkiye’de gerçekleştirdiği ilklerden olan Burgu Kule, 22 kattan oluşan ikiz kulelerin dönen tasarımıyla sektörün mimarisine öncülük ediyor. Eşsiz tasarımlı Burgu Kule dönen tasarımı ile sakinlerine hem şehir hem de Adalar manzarasını bir arada sunuyor.

 • Lokasyon: Altayçeşme, Samanyolu Sk. Maltepe/İstanbul
 • Burgu Kule ikiz rezidansları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Tango Kule

Dap Yapı’nın aşkın ve bütünleşmenin dansı olan tangodan ilham alarak tasarladığı Tango Kule, iç içe geçmiş tasarımı ile Maltepe’nin simgelerinden biri. Estetik yapısının yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, kafe ve restoranları ile de Tango Kule sakinlerine ayrıcalıklı bir hayat vadediyor.

 • Lokasyon: Altayçeşme, Samanyolu Sk. No:23 Maltepe/İstanbul
 • Tango Kule konutları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

DAP Royal Center

Şehrin hareketli hayatı ile Boğaz’ın dinginliğini buluşturan DAP Royal Center, Adalar manzarasının yanı sıra toplu ulaşım araçları, sahil yolu ve TEM bağlantı yoluna yakınlığının yanı sıra geniş bahçesi, birçok restoran, kafe ve mağazanın yer aldığı sosyal yaşam alanında koşuşturmanın içerisindeki rahatlığı yakalamanızı sağlıyor.

 • Lokasyon: Altayçeşme, Çamlı Sk. No:16 Maltepe/İstanbul
 • Dap Royal Center konutları ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Dragos Royal Tower

Dünyanın en iyi mimarisi, en iyi sosyal tesisi ve en güvenilir rezidansı ödüllerini alan Dragos Royal Tower sahil yoluna yalnızca birkaç dakika mesafede olan rezidansları, spor salonunun yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, spa merkezi ve konforlu rezidans dairelerinin yanı sıra Kınalı, Heybeli, Burgaz ve Büyükada manzarası ile de kaliteyi arayanların ilk tercihi.

 • Daireler: Toplam 212 daire, ofis ve mağazadan oluşan kulede 1+0 ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.
 • Lokasyon: Kordonboyu, Tekel Cd. Kartal/İstanbul
 • Dragos Royal Tower konut projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Dap Yapı İletişim

Dap Yapı’nın modern ve lüks yaşantıda her detayı düşünerek doğaya hiçbir zarar vermeden tasarladığı konut projeleriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ya da kampanyalardan haberdar olmak için İstanbul’da Maltepe’de yer alan Dap Holding Genel Müdürlük genel merkezi ile ya da ilgilendiğiniz projeye göre Dap Yapı Satış Ofisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz de İletişim Formunu doldurarak öneri ve taleplerinizi çağrı merkezine yönlendirebilir ya da 444 9 327 numarası ile WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Dap Yapı’nın satışı devam eden projeleri hangileridir?

İzmir’de DAP İzmir; İstanbul Avrupa yakasında Taksim Petek Rezidansları; İstanbul Anadolu yakasında Validebağ Konakları, Teras Kule, Adam Kule ve Vazo Kule güncel olarak satışı devam eden projelerdir

Dap Yapı konut projeleri hangi illerde mevcut?

Dap Yapı şu an için İstanbul ve İzmir’de konut projelerine ev sahipliği yapıyor.

Dap Yapı konut projelerinin fiyatlarına nereden ulaşabilirim?

Dap Yapı konutlarının fiyatları için satış ofisleri ile iletişime geçebilir ya da 444 9 327 numarasını arayarak çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dap Yapı kampanyalarından nasıl haberdar olurum?

Dap Yapı güncel kampanyaları arasında yeni başlayacak olan Çekmeköy Ormanköy konut projesi ve DAP İzmit, Teras Kule, Taksim Petek Rezidans konut projeleri mevcuttur.

Dap Yapı’nın açılımı nedir?

Oldukça merak edilen bir soru olan Dap Yapı’nın açılımı, yönetim kurulu başkanı Ziya Yılmaz tarafından “Doğru Alanda Projeler” şeklinde belirtilmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here