bosphorus ankara

Bosphorus Ankara projesini tanıttığımız yazımıza hoşgeldiniz. Başkentimiz Ankara’nın toplu konut ve rezidans projeleri ile süslü bölgesi Eryaman, ana arterler üzerinde yer alan konumu ve nezih atmosferi ile şehrin keşmekeşinden uzakta kaliteli bir yaşam sürmek isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Eryaman’ın en yeni ve modern projelerinden Bosphorus Ankara da kentin bu bölgesine has sakin, huzurlu ve naif yaşam tarzına katkıda bulunuyor.

Yuva sıcaklığı ile rezidans konforu bir arada

2017 yılında teslimi başlayan proje, gerek şehrin cazibe merkezlerine olan ulaşım kolaylığı, gerekse çevresinde bulunan alışveriş merkezi, spor kompleksi, okul ve hastane imkanlarıyla kalabalıklar içinde bunalmadan dilediği her şeye kolayca ulaşabilmek isteyen Ankaralıların tercihi oluyor. Etimesgut Bölgesi’nde bulunan Şehit Osman Avcı Bulvarı üzerinde bulunan Bosphorus Ankara On Altın a.ş tarafından hayata geçirilmiş bir proje. Yuva sıcaklığı ile rezidans ayrıcalıklarını tek çatı altında birleştiren bu yaşam merkezi 2018 yılının başından bu yana aktif olarak kullanılıyor. Toplam 38.700 metrekare proje alanına sahip olan Eryaman Bosphorus, 2018 yılı itibariyle tüm etaplardaki satışlarını da tamamlamış bulunuyor. Yatırımcısına en az %60 oranında bir karlılık vaat eden Bosphorus Ankara aynı zamanda tüm deprem yönetmeliklerine uygun projesiyle de güven veriyor.

Yine Ankara’nın en büyük ve iyi planlanmış yeşil alanlarından Göksu Park‘ın hemen yanı başında yer alması da Bosphorus Ankara’yı diğer projelerden ayıran özelliklerinden sadece biri.

Proje Videosu

Editörün yorumu

Daha önce de belirtiğimiz üzere konut, iş yeri ve sosyal tesis alanlarından oluşan proje Ankara’nın gözde bulvarlarından şehit osman avcı bulvarı üzerinde yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu imkanlarının yanı sıra yemyeşil dinlenme alanlarına sahip olan proje, fitness salonu, tenis kortu ve çocuk oyun alanlarıyla çocuklarını güvenli ve nezih bir ortamda büyütmek isteyen geniş ailelerin de tercihi oluyor. En üst düzey alarm sistemleri ile donatılmış sitede güvenlik elemanları vardiyalı olarak 7 / 24 kesintisiz şekilde hizmet veriyor. Bosphorus Ankara’nın en sevdiğimiz diğer özelliklerinden biri de daire planlarına balkonların da dahil edilmesi. Bu yönüyle yemyeşil bahçe manzarasından daha iyi faydalanma imkanı sunan site, özelliklerinde yaz aylarında bunalmadan keyif yapma imkanı da veriyor.

Toplam 3 etap olmak üzere 650 konut ünitesinden meydana gelen projede farklı metrekare alanlarına sahip 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri sunuluyor. Konut ünitelerinin yanı sıra proje kapsamında ticari kullanıma uygun ofis ve iş yerleri de yer alıyor. Kendi içerisinde market, eczane, kuru temizleme, kafe vb dükkanlardan oluşan butik bir alışveriş merkezi de bulunduran site, bu özelliği sayesinde günlük hayatı epeyce kolaylaştırıyor.

Gelelim bosphorus eryaman hakkında yapılan negatif yorumlara… İnternet üzerinde bosphorus ankara şikayet sözcükleri ile yaptığımız aramalarda karşımıza en çok çıkan şikayetlerden biri daire içinde alabir takım işçilik hatalarının bulunması. Yine bazı etaplardan daire satın alan site sakinlerinin vaat edilen sosyal alanları kullanma hakkından men edilmesi, iskan problemleri ve bu kişilere yönetim tarafından hatalı bilgi verilmesi de en çok yakınılan konular arasında.

Güncel Bosphorus Ankara satılık ilanları için burayı tıklayabilirsiniz.

Ankara konut projeleri sayfamızı inceleyip bütün projelere göz atabilirsiniz.

Sizin de Bosphorus Ankara projesi ile ilgili görüşleriniz veya önerileriniz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz!

Bosphorus Ankara nerede?

Konut ve iş yerlerinden oluşan proje Etimesgut ilçesine bağla Eryaman bölgesindeki Göksu Mahallesi’nde bulunuyor. Şehit Osman Avcı Bulvarı üzerinde son derece iyi bir lokasyonda bulunan site aynı zamanda Optimum AVM ve Hipodrom’a da çok yakın konumda yer alıyor.

Bosphorus Ankara’ya toplu taşıma ile ulaşılabiliyor mu?

Eryaman 1-2 ve İstanbul Yolu metro istasyonlarına eşit mesafede yer alan Bosphorus İstanbul’a sadece metroyla değil otobüs ve minibüs hatlarıyla ulaşmak da mümkün. Örneğin Kızılay durağından geçen 501 ve 502 numaralı EGO otobüsleri ile 45 dakika içinde siteye ulaşılabiliyor.

Bosphorus Ankara’da satılık daire fiyatları ne kadar?

Krediye uygun şekilde konut alabileceğiniz sitede konut fiyatları 270.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişiyor. Metrekare ve oda sayısı gibi faktörler bu fiyatları doğrudan etkiliyor. Eğer Ankara sınırları içindeki en karlı projelerden birinden ev satın almayı düşünüyorsanız projenin satış ofisinden ya da internetteki ilan sahiplerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here