beysu konakları

Beysu Konakları projesini tanıttığımız yazımıza hoşgeldiniz. İstanbul’un Göktürk’ü, İzmir’in Güzelbahçe’si varsa Ankara’nın da Beysukent’i var! Doğanın içinde lüks, konforlu ve nezih bir yaşam sürmek isteyen Ankaralıların tercihi olan Beysukent bölgesinin parlayan projesi Beysu Konakları şehrin imkanlarından kopmadan huzur bulmak isteyenleri adeta bir mıknatıs gibi kendine çekiyor.

Site yaşantısına yeni bir soluk

Köroğlu İnşaat ve MV Holding imzası ile Beysukent’in prestijine prestij katan Beysu Konakları, çok daha izole ve rahat bir yaşam alanı arayışında olanların aşık olacağı bir proje. Ankara’nın Çankaya sınırlarında yer alan gözde semti Beysukent’te, ormanlık alanlarla çevrili bir parselde bulunan bir tepede kurulan site ferah ve nefes aldıran atmosferiyle site yaşantısına yeni bir soluk getiriyor. Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, Bilkent Üniversitesi Kampüsü, Çayyolu semti ve Angora Bulvarı’nın kesişim noktasında yer alan proje aynı zamanda lokasyon avantajıyla da öne çıkıyor.

2016’nın Temmuz ayından bu yana sakinlerine kapılarını açan Beysu Konakları hakkındaki genel bilgiler ise şu şekilde:

Toplam 150.000 metrekare arsa alanına kurulu bulunan Beysu Konakları 359 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. İçerisinde 8500 metrekare büyüklüğünde bir de biyolojik gölet barındıran Beysu Konakları bu özelliğiyle doğa ile tam entegre olma iddiasını sürdürüyor. Toplam alanının yarısından fazlasını bahçe ve yeşil alanların oluşturduğu Beysu Konakları oksijen yüklü tertemiz bir hava solumayı da vaat ediyor. Bunun dışında konut planlamalarında mahremiyete önem veren Beysu Konakları, çocuklarla yetişkinlerin bağımsız yaşam alanlarına sahip olmalarına özen gösteriyor.

Proje Videosu

Editörün Yorumu

Sıra geldi Beysukent bölgesinin yükselen yıldızı Beysu Konakları’nı daha yakından tanımaya: Beysu Konakları hiç şüphesiz ki ilk bakışta yeşil alanları, peyzajı ve balkon & teras planlamaları ile dikkati çekiyor. Bu da Ankara Çankaya bölgesinde yaşayıp da şehir gürültüsü yüzünden açık alanlarda yeterince vakit geçiremeyenleri ciddi anlamda cezbediyor. Çam ve köknar ağaçlarının yaz -- kış yeşil kalan görünümü ile bol oksijenli bir hava kalitesi vaat eden Beysu Konakları aynı zamanda gelişmiş sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Tenis kortu, spor salonu, basketbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, güvenlik yönetmeliklerine uygun çocuk oyun alanları ve yetişkinlere özel dinlenme alanı gibi seçenekler sunan proje bu yönüyle siteden hiç çıkmadan dahi kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

Ankara Çankaya bölgesinde uzun süreli oturum için nezih bir proje düşünen ailelerin tercih ettiği Beysu Konakları, yatırımlık olmaktan ziyade oturumluk olmasıyla öne çıkıyor. Ancak bu durum elbette internet üzerinde Beysu Konakları kiralık ilanlarına rastlamanıza engel değil. Yurtdışına taşınma, evlilik, şehir değişimi vb gibi nedenlerle evlerini kiraya vermek isteyen Beysu Konakları malikleri bölgedeki konut piyasasının da hareketlenmesine yardımcı oluyorlar. Farklı metrekare alanına ve mimari planlara sahip 4+2 daireler, 5+1 bahçe dubleksleri, 5+1 villalar ve 6+2 çatı dublekslerinin bulunduğu Beysu Konakları Çankaya Ankara lokasyonunun en prestijli projelerinden biri olarak kabul ediliyor.

İşçilik, planlama ve sosyal imkanlar açısından genelde yüksek bir memnuniyet oranı yakalayan Beysu Konakları’nın eleştiri aldığı iki konudan biri aidat bedellerinin yüksekliği ve site girişine gelmeden hemen önce geçilen yolun engebeli olması.

  • Beysu konakları güncel satılık fiyatları için tıklayın.
  • Beysu konakları güncel kiralık fiyatları için tıklayın.

Sizin de Beysu Konakları projesi ile ilgili yeni görüşleriniz veya önerileriniz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz!

Bütün ankara konut projeleri sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Beysu Konakları nerede?

Çankaya Ankara sınırları içinde kalan Beysukent bölgesinde yer alan Beysu Konakları, birçok kent ormanının ve yeşil alanın kesişim noktasında bulunuyor. Modern şehir yaşamına yeni bir anlayış getiren proje aynı zamanda Arcadium ve Gordion Alışveriş Merkezleri’ne, Medisun Hastanesi’ne ve çeşitli özel kolejlere de yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Beysu Konakları aileler için uygun mu?

Beysu Konakları’nın en iyi tarafı hiç kuşkusuz ki geniş metrekare alanına sahip daire ve villaları, çocuk oyun alanları ve ailelere uygun mimari planlaması ile aile yaşantısına göre dizayn edilmiş olması. Özellikle çok çocuklu ve evcil hayvan sahibi ailelerin konut tercihlerinde ilk sıralara alması gereken Beysu Konakları hem 100.000 metrekare üzerindeki açık alanı ile hem de Ankara sınırları içinde yer alan en iyi okullara komşu konumu ile çocuklu aileler için harika bir konut alternatifi oluşturuyor.

Beysu Konakları satılık villa fiyatları nasıl?

Villa ve geniş metrekare alanına sahip dubleks daire seçenekleri sunan Beysu Konakları’nda satış bedelleri de doğal olarak normal apartman dairelerine göre epey yüksek. 1 milyon 800 bin TL ila 3 milyon 100 bin TL arasında değişen Beysu evleri satılık daire fiyatları, beysukent satılık daire piyasasının bile bir miktar üzerinde kalıyor. İnternet üzerinde faaliyet gösteren emlak ilan sitelerinden bilgi alabileceğiniz gibi Beysu Konakları’nın kurumsal e posta adresine ulaşarak fiyat kataloglarını e posta yoluyla da temin edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here