bakyapı konut projeleri

Bakyapı konut projeleri yazımıza hoşgeldiniz. Bakyapı Group, 30 yıla dayanan tecrübesi ve ‘Huzurlu Yaşam Alanları’ ilkesi ile başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde inşaat ve gayrimenkul sektörlerine öncülük ediyor. Son teknoloji akıllı ev hizmetleri ve özel peyzaj düzenlemeleri ile tasarlanan Bakyapı konut projeleri, aynı zamanda insani değerlere ve çevre duyarlılığına duyduğu saygı ile sektörde öne çıkıyor.

Bakyapı Group

Bakyapı Group, ilk konut projesinin temellerini Bursa Nilüfer’de attığı günden beridir huzur ve güveni bir araya getirerek, yüksek standartlı yaşam alanları oluşturmayı hedefliyor. Sektörde parmakla gösterilen geleceğin konutlarına öncülük eden Bakyapı Group, çağın gerekliliklerini inovatif çözümlerle, doğaya zarar vermeden karşılamayı hedefliyor. Dürüstlük, saygınlık, sürdürülebilirlik, yenilik değerlerini bir çatı altında birleştiren Bakyapı Group, en kaliteli malzemeleri kullanarak en kısa sürede ürettiği konutlarını satışı tamamlansa dahi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyor ve yeniliyor.

Bakyapı Konut Projeleri

Bakyapı Group sektöre adım attığı günden bugüne günümüz insanının yaşam standartlarına uygun, yenilikçi, geleceği düşünerek tasarlanan 6 bine yakın konut kazandırdı. Başta temellerinin atıldığı Bursa olmak üzere İstanbul, Çanakkale, Sakarya ve Konya şehirleri Bakyapı Group’un tamamladığı ve sürdüreceği yepyeni projelere ev sahipliği yapıyor. Bakyapı konut projelerinde deprem yönetmeliğine uygun birinci sınıf kalite malzemeler kullanılıyor, 7/24 sağlanan güvenlik imkanları ile de nezih ve huzurlu aile ortamının korunmasına özen gösteriliyor.

Bakyapı Satışı Devam Eden Projeler

Bakyapı satışı devam eden konut projeleri güncel olarak Uludağ’ın yegane manzarasına bakan Bursa’da inşa ediliyor. Bakyapı’nın yepyeni konseptleriyle hazırladığı bu yaşam alanları detaylarıyla inceleyelim.

Prestij Park Bulvar

Bakyapı Prestij Park Bulvar konut projesi, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden Bursa Osmangazi’de yeni ve modern yaşam alanları oluşturuyor. Bakyapı’nın yenilenen tasarımlarıyla inşa edilen bu yaşam alanları tam 41 bin 125 metrekare büyüklüğünde bir arazi alanı üzerinde hazırlanıyor. Toplam 11 blok, 1.092 konut ve 94 ticari merkezin olduğu Prestij Park Bulvar projesinde ihtiyaç duyacağınız tüm imkanlar yanınızda olacak. Dünyaca ünlü markaların mağazalarının yer aldığı bulvarı, sosyalleşeceğiniz kafe ve restoranlar, spor salonları ve dinlenme alanları ile Bakyapı Prestij Park Bulvar konutları lüks daireleriyle sakinlerini bekliyor.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, çocuk oyun parkı, açık ve kapalı otopark, fitness center, spor salonu, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş alanları, yeşil alan, mağaza ve restoranlar
 • Daire Tipleri: 2+1, 3+1
 • Metrekare Aralığı: 110 metrekare – 125 metrekare
 • Lokasyon: Osmangazi, Bursa
 • Bakyapı Prestij Park Bulvar projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Prestij Gold

Şehrin içinde doğayla baş başa bir yaşam ana temasıyla yola çıkan Bakyapı, Bursa’nın en cazip bölgelerinden Çamlıca’da, Atatürk Kent Ormanı’nın yanı başında Prestij Gold projesini hazırladı. Adı gibi birinci sınıf bir yaşam sürmek isteyenler için tasarlanan Prestij Gold tam 30 bin metrekarelik bir arazi üzerine inşa edildi. Atatürk Kent Ormanı’nın eşsiz manzarasına ve tertemiz havasına açılan balkonlu evinizde, şehrin karmaşasından uzak ve konforlu bir yaşam sürmek mümkün. 16 blok ve toplam 252 daireden oluşan konut projesi ayrıca toplu ulaşım araçları, Carrefoursa AVM, Marka AVM, eğitim kurumları, Acıbadem, Jimer ve Medicana hastanelerine yakınlığı ile de tüm ihtiyaçlarınızı kapınıza getiriyor.

 • Proje Özellikleri: Akıllı ev sistemleri, ankastre ürünler, 7/24 kameralı güvenlik, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yeşil alan
 • Daire Tipleri: 4+1, 6+1
 • Metrekare Aralığı: 217 metrekare – 433 metrekare
 • Lokasyon: Nilüfer, Bursa
 • Bakyapı Prestij Gold projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Prestij Hayat

Prestij Hayat konutları, Bakyapı’nın Bursa Osmangazi’de yeni bir yaşam ettiği projelerinden bir diğeri. Akıllı dairelerle donatılmış toplam 17 blok ve 1.516 adet daireden oluşan Prestij Hayat projesi aynı zamanda kafelerden mağazalara, ünlü market zincirlerinden restoranlara 20 bin metrekarelik bir Prestij Optimall Çarşı’ya sahip. Eşsiz Uludağ manzarasına sahip estetik tasarımlı ve donanımlı dairelerin oluşturduğu ayrıcalıkların yanı sıra toplu ulaşım araçları, Prestij Optimum AVM, çeşitli eğitim ve sağlık kurumları da Prestij Hayat konutlarının hemen yanı başında yer alıyor.

 • Proje Özellikleri: Ankastre ürünler, 7/24 kameralı güvenlik, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanı, mağaza ve restoranlar
 • Daire Tipleri: 2+1, 3+1
 • Metrekare Aralığı: 84 metrekare – 126 metrekare
 • Lokasyon: Osmangazi, Bursa
 • Bakyapı Prestij Hayat konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bakyapı Satışı Biten Projeler

Bakyapı, hizmete başladığı ilk günden beridir başta Bursa, İstanbul ve Çanakkale’de 6000’e yakın konut inşa etmiştir. Bakyapı, projelerinin satışlarını tamamladığı konurlarda dahi müşteri hizmetlerinde ve ek düzenlemelerde üst düzey kalite standartları sunuyor.

Prestij Optimum

Bakyapı’nın hazırladığı Prestij Optimum projesi, Osmangazi’nin merkezinde yüksek yaşam standartları ve sağladığı olanaklarıyla bölgenin en prestijli projelerinin arasında başı çekiyor. Prestij Optimum; Optimumpark, spor salonu, mağaza ve kafeler, yürüyüş alanları gibi profesyonel peyzaj ve birinci kalite hizmet sunan tesis imkanlarıyla ömür boyu devam edecek bir sosyal yaşam vaat ediyor.

 • Proje Özellikleri: Ankastre ürünler, 7/24 kameralı güvenlik, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanı, mağaza ve restoranlar
 • Daire Tipleri: 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks
 • Metrekare Aralığı: 107 metrekare – 183 metrekare
 • Lokasyon: Osmangazi, Bursa
 • Bakyapı Prestij Optimum konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Prestij Elit

Bursa Osmangazi’de prestij ve elit kavramları birleştirilerek Bakyapı tarafından yaratılan Prestij Elit konut projesi hem şehrin içerişinde olup hem de standartların üzerinde ayrıcalıklı bir yaşam sürmek isteyenler için tasarlandı. 60 bin metrekare arazi alanı ile alçak binalı 46 blok ve 30 bin metrekarelik peyzaj alanından oluşan Prestij Elit projesi toplu ulaşım araçları, Doğa Koleji gibi eğitim merkezleri, Korupark AVM gibi önemli konumlara da oldukça yakındır. Prestij Elit sakini aileler birinci sınıf hizmet veren spa merkezi, fitness salonu, eğlence merkezi gibi sosyal alanlarda vakit geçirirken çocukları da 7/24 güvenliğin olduğu yemyeşil parklarda doyasıya koşturabilirler.

 • Proje Özellikleri: Ankastre ürünler, 7/24 kameralı güvenlik, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanı, mağaza ve kafeler, eğlence alanları
 • Daire Tipleri: 3+1, 3+1 dubleks, 4+1
 • Metrekare Aralığı: 168 metrekare – 198 metrekare
 • Lokasyon: Osmangazi, Bursa
 • Bakyapı Prestij Elit konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan  ulaşabilirsiniz.

Konya Prestij Park

Bakyapı, tasarladığı Konya Prestij Park konut projesi ile modern yaşamın vazgeçilmezlerini, planlı ve estetik tasarımlar ile birleştirip tüm sosyal aktivitelerinizi karşılayabileceğiniz tesislerde ekleyerek, Selçuklu Bosna Hersek’te ayrıcalıklı bir alan oluşturuyor. Çocuklarını açık havaya ve yeşile doyarak güvenle büyütmek isteyen aileler, Konya Prestij Park’ta huzur dolu ve keyifli günler geçirecek.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanı, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası
 • Daire Tipleri: 2+1, 3+1
 • Metrekare Aralığı: 80 metrekare – 155 metrekare
 • Lokasyon: Selçuklu, Konya
 • Bakyapı Konya Prestij Park konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan  ulaşabilirsiniz.

İstanbul Prestij Park

İstanbul Prestij Park, Bakyapı’nın şehrin içerisinde ayrıcalıklı bir yaşam güvencesi üzerine tasarladığı Prestij konutları arasında yer alıyor. İstanbul’un sakinliği ve modernliğiyle tanınan yeni merkezi Beylikdüzü’nde konumlanmış olan İstanbul Prestij Park konutları, tam 104 bin metrekarelik arazi üzerine konumlanmış toplam 2400 adet konutun yer aldığı 26 bloktan ve yaşam alanlarından oluşuyor. Sosyal imkanları ve huzur dolu peyzaj düzenlemelerinin yanı sıra İstanbul Prestij Park toplu ulaşım araçları, TEM ve E5 karayolları, Torium AVM, Marmara Park AVM gibi önemli lokasyonlar da sadece birkaç dakikalık uzaklıkta.

 • Proje Özellikleri: Görüntülü intercom sistemi, 7/24 kameralı güvenlik, ankastre ürünler, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, hamam, yeşil alan, yürüyüş alanı, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası, kreş ve anaokulu, squash salonu, masa oyunları odası
 • Daire Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1
 • Metrekare Aralığı: 90 metrekare – 174 metrekare
 • Lokasyon: Beylikdüzü, İstanbul
 • Bakyapı İstanbul Prestij Park konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bursa Prestij Park

Bursa Prestij Park, şehrin merkezinde Nilüfer’in göbeğinde huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Bakyapı’nın hayata geçirdiği Bursa Prestij Park konut projesi alçak katlı 34 blok ile tam 404 sakine ev sahipliği yapıyor. Arnavut kaldırımlı, ağaçlarla ve süs havuzları ile donatılmış proje modern teknolojiler ile donatılmış dairelerden oluşuyor. Marka AVM, Carrfoursa AVM, Jimer, Medicana ve Acıbadem Hastaneleri’nin yanı sıra toplu ulaşım araçları da yürüme mesafesinde yer alıyor.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, ankastre ürünler, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanı
 • Daire Tipleri: 3+1, 4+1, 5+1
 • Metrekare Aralığı: 150 metrekare – 174 metrekare
 • Lokasyon: Nilüfer, Bursa
 • Bursa Prestij Park konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan  ulaşabilirsiniz.

Bakyapı Prestij Modern

Prestij Modern, Bursa Osmangazi’de ayrıcalıklı konumuyla Bakyapı’nın fark yaratan konut projelerinin başında geliyor. Hemen yanında yer alan kafe ve restoranlar, toplu ulaşım araçları, dünyaca ünlü markaların mağazalarının yer aldığı AVM’ler, çevreyolu gibi birçok lokasyona yakın olan Prestij Modern az katlı 13 bloktan oluşuyor. 18 bin metrekarelik yeşil alanın yanı sıra alttan ısıtmalı, klimalı ve ünlü iç mimarlar ile dekore edilmiş daireler de Prestij Modern konutlarını kusursuz yapıyor.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, ankastre ürünler, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanı
 • Daire Tipleri: 3+1
 • Metrekare Aralığı: 100 metrekare – 170 metrekare
 • Lokasyon: Osmangazi, Bursa
 • Bakyapı Prestij Modern konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan  ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Boğaziçi

Bakyapı’nın Çanakkale’deki tek projesi olan Çanakkale Boğaziçi konutları mavi ve yeşilin mükemmel uyumundan esinlenerek tasarlanmış. Çanakkale’nin ilk lüks yaşam alanlarından olan Çanakkale Boğaziçi, 4 blok ve 131 dairesinde yaşayan sakinlerine rezidans konforu sunuyor. Şehrin merkezinde yer alan Çanakkale Boğaziçi konutları 3 bin metrekareden fazla yeşil alanının yanı sıra kafe ve mağazalar ile toplu ulaşım araçlarına da sadece birkaç dakika uzaklıkta.

 • Proje Özellikleri: 7/24 kameralı güvenlik, ankastre ürünler, çocuk oyun parkı,açık ve kapalı otopark,yeşil alan, yürüyüş alanı
 • Daire Tipleri: 2+1
 • Metrekare Aralığı: 70 metrekare – 73 metrekare
 • Lokasyon: Merkez, Çanakkale
 • Bakyapı Çanakkale Boğaziçi konut projesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan  ulaşabilirsiniz.

Bakyapı Kampanyaları

Bakyapı, satışı devam eden ve gelecek projelerinde özel olarak kampanyalar uygular. Bakyapı Anasayfa’sında güncel olarak satışı devam eden projelerden:

 • Prestij Park Bulvar projesi için 9. etap F blok satışları kampanyası
 • Prestij Gold projesi için 84 ay vade ve 0,79 kredi oranı kampanyası
 • Prestij Hayat projesi için 84 ay vade ve 0,79 kredi oranıyla yalnızca 230.000 TL’ye hemen tanışın kampanyasını görebilirsiniz.

Her bir proje için özel olarak uygulanan kampanyaları incelemek ve ödeme seçeneklerinden yararlanmak için Bakyapı Kampanyalar sayfasına gidebilir ve satış temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bakyapı İletişim

Bakyapı müşterilerini ailenin bir parçası olarak görüp hayal kırıklığına uğratmadan, huzur ve güven ilkelerini esas alarak gönüllü olarak yaptığı konut projelerinde yer almasını diliyor. Müşteri memnuniyetini en önde tutan Bakyapı, kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmaya özen gösteriyor. Hızlı iletişim kurup sorularınızın cevaplarını dürüstlük içerisinde alabileceğiniz projelerde, satış öncesi ve sonrası fark etmeksizin tüm süreçler saygı çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Bakyapı’nın konut projeleriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için Bize Ulaşın sayfasında yer alan formu doldurup gönderebilirsiniz. Dilerseniz Bursa Nilüfer’de yer alan 444 16 99 numarasından Bakyapı Merkez Ofis ile iletişime geçebilir, 0850 888 16 99 WhatsApp kurumsal hattından ulaşabilir ya da ilgilendiğiniz projenin satış ofisleri ile görüşebilirsiniz.

Bakyapı’nın satışı devam eden projeleri hangileridir?

Bursa’da Prestij Park Bulvar, Prestij Gold ve Prestij Hayat konut projeleri Bakyapı’nın satışı devam eden projeleridir.

Bakapı konut projeleri hangi illerde mevcut?

Bakyapı başta Bursa olmak üzere İstanbul, Sakarya, Çanakkale ve Konya’da konut projelerine sahiptir.

Bakyapı konut projelerinin fiyatlarına nereden ulaşabilirim?

Bakyapı konutlarının fiyatlarına ulaşmak için projelerin web sayfalarının en altında yer alan başvuru formunu doldurabilir ya da 444 16 99 genel merkez numarasını arayarak çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bakyapı kampanyalarından nasıl haberdar olurum?

Bakyapı’nın kampanyalarından haberdar olmak için web sitesinde yer alan kampanyalar sekmesini inceleyebilir ya da satış temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bakyapı konut projeleri ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

İnşaat ve üretim hızıyla da tanınan Bakyapı konutlarının teslimat süresi projelere göre değişiklik göstermekle birlikte, 1 sene içerisinde binden fazla konut teslim ettiği bilinir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here